Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

9 Ekim 2012 Salı

Alışveriş Listesi

Kasım gelmeden böyle darlanıyorsam, Kasım'da ne halde olurum düşünemiyorum bile:) Ben de bu sefer çareyi kendime ufak hediyeler almakta buldum. İnsan zaman zaman kendini ödüllendirmeli..

Çok ufak tefek şeyler aslında:)

Biri bir Casio gold saat. Nereden çıktı bu Casio merakı bilmem ama sanırım her şey Lidyana.com'da gezinmemle oldu. Sanırım tek nedeni Casio olması değil, retro ve altın olması da olabilir. Askeri tarz bir kabanım vardı, havalar müsaitken kendimi onunla hayal ediyorum ister istemez, kolumda bu saatlerden biriyle.

Önce soldakini gördüm, sonra sağdakini... Kararsız kaldım. Kasım'a kadar bekleyeceğim ya hani, sağdaki de şu anda stokta yokmuş, o zaman kadar stoğa girerse eğer o zaman sağdakinden sipariş verebilirim. Olmadı diğerinden veririm artık. Biraz erkeksi aslında, ama olsun hoşuma gitti, zaman zaman takabilirim. Hem ben fark ettim ki ben artık spor giyiniyorum:)


İkinci olarak ise istediğim şeye ben bile şaşırıyorum. İsim yazılı şeyleri sevmem, şahmeranı sevmem ama bunu nedense istiyorum....Aslında Lidyana.com'da neler var neler ama ben nedense gözüme bu ikisine diktim. Bence bu liste büyür sonradan:)Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder