Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

25 Eylül 2012 Salı

Trend: Barok

Bu aralar ya kombin postu yapıyorum ya kişisel mutluuklarımdan ya da iç döküşlerimden bahsediyorum. En dolu geçirmem gereken Eylül ayını blog açısından biraz boş geçirmişim gibi geliyor. Arayı kapatmam lazım. Bunların hepsini de sonrada ooo konu çoktan yazıldı dememeniz için söylüyorum. Mesela ben bu konuyu 3.kere yazıyorum diyip geçeyim:) 

Ben desen olayını bir seviyorum, bir sevmiyorum. Şal desenini sevmezken, çiçeklere bayılabiliyorum, barok deseniyle ise zaman zaman şüpheye düşüyorum ama son kararım bu deseni seviyorum! Asil desen bir kere, sanki kraliyet ailesinden çıkıp da gelmiş. Zaten modacılar da bunu kullanmış bakalım podyumlarda nasıl yer almış.


Önce Alexander Mcqueen'den başlayalım. Bu kare gözüme çarpanlar bölümünde de karşınıza çıkabilirdi aslında ama böyle çıktı. Giyer misin, dersen eğer tabii ki giyemem tesettüre uygun değil ancak tam seyirlik. Tüm detaylar çok hoşuma gitti. Şöyle yapmayı sevmem ama kalp kalp kalp.

Sonrasında hiç bahsedemediğim kendisine duyduğum muhabbetle beraber Marni'ye geçelim. Marni H&M' de dediklerinde ne kadar heyecanlanıp da yine zamansızlıktan dolayı gidememiştim. Neyse Marni'nin her şeye farklı bir yorumu oluyor bence, ben de seviyorum o yorumları. Alakasız olacak ancak yaka detayına da dikkat çekerim, ilginç yakalardan yine vazgeçmiyoruz tüyosu da vermiş olayım.


Son olarak Dolce&Gabbana'dan bahsedelim, saraydan çıkmış bu desen derken haklıyım ama değil mi? Şu elbiseyi uzat biraz, omuz detaylarını tamamla ( herkes kendine göre tabii, hayal gücü, yaşam tarzı vs vs) al sana kraliyet ailesinden bir tablo. Kabarık etekten bahsetmiyorum bile.Ben bunları sevmedim demezsiniz biliyorum ama daha giyebileceğimiz şeyler çıkar ortaya derseniz, şu miu miu ayakkabılarla başlayıp, bir liste yapabilirim.Barok sevilesi bir desen ve görüldüğü gibi oldukça geniş bir ürün gamına yayılmış, seviln sevdirin, kullanın, kullanmayanı, beceremeyeni gelin bana şikayet edin.

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder