Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

26 Eylül 2012 Çarşamba

Alışveriş | Limango

Alışveriş yapmayı bazen cozutsam da kendimce buna ekonomik çözümler de buluyorum, indirimleri takip etmeye çalışıyorum falan filan:)  ama yine de en büyük kolaylığım internetten alışveriş yapmak oluyor, burada da alışveriş yaptığım her siteyi detaylı yorumlarımla birlikte paylaşıyorum. Sırada Limango var:)

Bu sene düşündüm de kargo ücretleriyle ciddi bir yatırım yapabilirmişim:) Limango bunun için aynı gün yaptığınız farklı mağazaların kargo ücretlerini bir seferde alıyor, böylece farklı mağazalardan alacağınız her ürün için ayrı kargo ücreti ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Benim gibi bir süre sonra amma da kargo ücreti ödemişim dememek için denenir zevkle:) Ayrıca her gün yenilenen kampanyalarıyla da fırsatlar sunuyor. Bu aralar Anne ve Çocuk konseptiyle bana daha fazla hitap etmiş oluyor. Sadece kıyafet değil, teknoloji, dekorasyon, kozmetik alışverişlerinizi de gönül rahatlığıyla yapabiliyorsunuz. Ne demişle; Limango, alışverişn zevki o :)

Bu linke tıklayarak üye olup size özel fırsatlardan yararlanıp, alışverişinizlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz:) Benden söylemesi.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder