Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

26 Eylül 2012 Çarşamba

Alışveriş | 1V1Y.COM

Uzun zamandır aklımdaki alışveriş postlarını tamamlamak istiyordum, kısmet bugüneymiş:)

1V1Y.com da alışveriş için kullandığım diğer bir alışveriş sitesi. Daha önce bence alınması en zor olan şeyleri sipariş ederek başladığım bir site üstelik. İlk siparişimi ayakkabı vermiştim. Bence ayakkabı internetten kesinlikle alınmaması gerekiyor ama benim mağaza mağaza dolaşacak zamanım olmadığı bir döneme denk gelmiş olacak ki, bir kaç babet sipariş etmiştim, farklı zamanlarda:) Aldığım babetlerin sadece birinde kusur çıkmıştı ve onun da haliyle iadesini kabul ettiler. Bir sıkıntı yaşamadım, hatta bugünkü kıyafetlerimde o babetlerden birini giyiniyorum:), Akşama fotoğraf çekebilirsem, yakın zamanda paylaşırım:)

1V1Y'nin farklı bir güzelliğinden bahsetmek istiyorum bu sefer. Sezon ürünlerine de 1V1Y aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilme imkanı oluyor. Üstelik benim çok sevdiğim İpekyol, Machka, Batik, Park Bravo, Desa, Twist gibi markaların sezon ürünlerine. Ben en çok onları takip ettiğimden onlar dikkatimi cezbediyor:)

Bu ürünler için mağazalarda olmayan bazı özel indirimlerden de yararlanabiliyorsunuz, bu da ayrı bir katkısı benim için. Yine diğer bir çok alışveriş sitesi gibi kampanyalar tabii ki oluyor ama sezon ürünlerine internetten ulaşmak beni en çok mutlu eden kısmı:) Hatta bugüne özel, tüm mağazalar tek sepette kampanyası da var,yine kargo ücreti gibi sinir bozucu bir şeyden kurtulmanın bir yolu:)

Özellikle ben bu sezon İpekyol'a bayıldım, hele bir bluz var ki benim kendimi saklamam için ideal. Aaa alışveriş listemi paylaşayım sizinle, belki size de ilham verir, ama bana kalmazsa bozuşuruz, söyleyeyim:) Bu arada sepetimi ödesem mi diye düşünmüyor da değilim, Allah'tan hamileyim diye elime koluma sahip çıkıyorum:)


Aslında kısa bir wish list, bunların hepsi de hamilelik dönemi için tercih edilmiş şeyler, dikkatinizi çekerim:) Özellikle en alttaki siyah bluz biçilmiş kaftan.  Bunlar gibi bir çok güzel bir çok ürüne mağazaya uğramadan sahip olmanın yolunu artık biliyorsunuz, bir iki tıka bakar sadece :)

Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. 1 varmış 1 yokmuş :) genelde beğendiğim çoğu ürün anında yokmuş oluyor, ürünlerini ben de beğeniyorum, bazen çok uyguna çok güzel şeyler bulabiliyorum..

    YanıtlaSil
  2. kuşlu broş , nasıl da tatlı! ^^

    YanıtlaSil