Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

5 Eylül 2012 Çarşamba

Aksesuar | Emilianata

Blogda yeni bir şeyler yok gibi gözükse de aslında bir sürü çalışma var, gelecek bir kaç kargoyu da bekledim bazı konuların girişini yapmak için, ama böyle ara vermek hiç hoşuma gitmedi ben de yaka modellerinin devamını ekleyeyim dedim.

Çok süslü olduklarını duyuyorum, sadeleri için de çalışmaları başlatmayı düşünüyorum:) Bu arada bunların hepsi talep üzerine yapılıyor, o yüzden siparişinizi verdikten sonra bize biraz süre tanımanızı rica ediyoruz:) Aksesuar da var demiştim, bu sefer onları da ekledim. 

Yakında başka sürprizlerim de olacak inşallah:) Çok kafa patlatıyorum, uygulamaya dökebilirsem harika olacak! Dualarınızı beklerim:)Bu güzel yakalara sahip olmak için facebook sayfamızdan irtibata geçebilirsiniz, yaka albümünden fotoğrafları daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Aybikestil etek çekilişini de yoğunluktan dolayı uzatma kararı aldım, 15Eylül de son bulacak. (biliyorum facebookta 11 Eylül demiştim ama yine ertelemeliyim) Sonucu da o hafta açıklamayı planlıyorum. Eğer facebook sayfasından paylaş diyerek postu paylaşmazsanız katılımınız geçersiz sayılacak, benden hatırlatması:)

Sevgiler.

Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. hepside gerçekten çok güzel özellikle bilek aksesuarına bayıldım ...

    YanıtlaSil
  2. Merhaba
    Blogunuzu yeni keşfettim ve hemen izle kısmını tıkladım bile:) İzlemedeyim. Sizide benimkine beklerim.
    komirra.blogspot.com

    YanıtlaSil