Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

17 Ağustos 2012 Cuma

Seviyorum...

Fotoğraf çekmeyi sevdiğim kadar, fotoğraflara bakmayı da seviyorum ve bir çoğunu çok ilham verici buluyorum. Bu aralar ise bununla her zamankinden daha çok ilgilenmeye başladım, kendimce sebeplerim var. Belki kendime emilianata olarak bir flickr hesabı alır, oradan kendi çektiklerimi de paylaşırım, bilemiyorum:)

Bu fotoğrafları zihnimin bir yerlerinde depolandığını ve görsel zekamın her geçen gün geliştiğini düşündükçe daha çok keyif alıyorum.

Bunu #gununkahvesi 'nde gördüm ve gerçekten çok beğendim. Kahve içmem çok tavsiye edilmediği için şimdilik iç geçirerek bakıyorum:)


Doğumdan önce bir yerlere gitmeyi çok istiyordum ancak belli ki gidemeyeceğim, bayram tatili için yakınlarda bir yerlere kaçmayı bile gözüm yemiyor. Ama dua hükmünde buraya da yazıyorum, Rabbim bana bol bol gezmeyi, yeni yerler görmeyi, fotoğraflarını çekebilmeyi nasip etsin, tabi hayırlısıyla;) Aslında ben bu şekildeki aksesuarları, hint işi takıları örtüleri pek sevemiyorum, ancak bu fotoğraf oldukça etkileyici...


Dilek kuyusu açacağım yakında buraya:) dileklerimi yazı yazıp atacağım içine; doğumdan sonra zayıflayıp böyle hoş giyinmek istiyorum; eteğe ve kemere bayıldım! böyle bir eteği ben de dikebilir miyim acaba, tabiii böyle güzel bir kumaş bu


Şalları düzenlemek için başka bir yöntem ama benim için oldukça kullanışsız çünkü kırışıklıkları açmak için her seferinde ütülemek gerek.


Ramazan bitti, bitiyor artık yemek fotoğrafı yükleyebilirim:) Çok canımın çektiğini itiraf ederek:)İlginç absurd çalışmaları da pinterestteki absurd albümümde topluyorum:) Pinterest, Pinspire gibi sosyal medya uygulamalarını çok seviyorum:)Yemek yapmanın, onu böyle güzel sunmanın, fotoğraflamanın bir sanat olduğuna inananlardanım, bense işin en çok fotoğraflamak kısmındayım. Bir arkadaşım yemek bloğu açmak istiyormuş. Duyduğumda çok sevindim, hatta söz verdim, fotoğraflarını da ben çekeceğim. Çabucak başlasak diyorum:) O süslesin tabakları ben çekeyim, sonra da yeriz beraber:))


Bu da kırmızıya aşık olunmasını sağlayabilecek bir fotoğraf, tonuna bayıldım.
Share this article with your friends.

1 yorum: