Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

31 Ağustos 2012 Cuma

Şal Bağlama ModelleriBu bloğu açarken demeyeyim de tesettüre girdikten sonraki kısmını yazma amacım daha çok benim gibi yeni kapananlara isteyenlere yok göstermek, örnek olmaktı. Ne kadar başarılı oldum bilemiyorum ama bazen gelen mailler beni inanılmaz mutlu ediyor. Hele ki kapanmak isteyen biri, "siz de yeni kapanmıştınız, aklıma siz geldiniz" diyerek mail atınca dünyalar benim oluyor.

Bu yüzden arada bir videolarla destek olmak istiyorum. Bugün de bulduğum çok kolay ve kısa bir videoyu şal bağlarken farklılık arayanlar için paylaşayım istedim. 
Oldukça kolay ve ince şallarla bile yapılabilecek bir model, üstelik açık yakaları da kapatmaya elverişli. Benim yaptığım model bunun gibi değil, oldukça sıradan herkesin bağladığı gibi bağlıyorum ben de, o yüzden kendimle ilgili video yok:)

Sevgiler!

Share this article with your friends.

4 yorum:

  1. merhaba video için teşekkürler bende yeni kapandım hala alışmaya çalışıyorum değişik bağlama modelleri arıyordum buda fikir oldu saolun:)

    YanıtlaSil
  2. Birde iğne olayı bende yeni kapandım ve iğneler sürekli çıkıyor çene altımdan kafayı yiyecek şallar petrol oldu ne yapabilirim sizce.??? Insanın etrafında kapalı olmayınca çok zormmuş

    YanıtlaSil
  3. Bence videosuz yap cunku ben hamileyim cabuk yoruluyorum

    YanıtlaSil