Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

16 Ağustos 2012 Perşembe

Gözüme Takılanlar...

Gözüme takılanları ara ara facebook sayfamda paylaşsam da blogda size de göstermeden geçemeyeceklerimi paylaşmak istiyorum.

Hadi başlayalım:) 

Bu kristaller sizce de bir tasarım harikası değil mi?


Bu sene fotoğraf çekmeyi sevdiğimi bilen kardeşlerim nama ben de olduğunu bildikleri halde yeni bir fotoğraf makinesi kolye almışlar:) Ama yetmez :p şu fotoğraf makineli minderlerden de isterim:) Çok hoş değil mi? 


Hayal kuruyorum;çalışma odamdaki ufak kanepe de bunlardan bir tane olması fena olmazdı hani:)Görmeyen kalmamıştır belki ama bazı görseller, bazı fotoğraflar kendini hiç unutturmuyor ve tekrar tekrar baktırıyor.
Zamansız olduğunu düşündüğüm fotoğraflardan biri, üstelik siyah beyaz. Uzun zaman olmuş sanki ben siyah beyaz fotoğraflarla ilgilenmeyeli... Belki de bu yüzden bu kadar çok sevdim.


Prada 2012 yaz, görmeyen kalmamıştır ama yine de çok güzel değil mi? Böyle arşive attığım görselleri bundan sonra daha çok paylaşacağım sizinle.


Hermes & Vans tasarımı bu ayakkabılar, tasarımın ne kadar önemli olduğunu anlatır cinsten...
Miu miu'nun olimpiyatlardan ilham alarak hazırladığı çantalar, keşke Londra'da seyredebilme imkanım olsaydı. Belki bir gün olur:)Wish list yapmıyorum ama kendim için bir şeyleri de gözden kaçırmıyorum;) 


Şimdilik bu kadar.

Sevgiler
Share this article with your friends.

1 yorum: