Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

17 Ağustos 2012 Cuma

Aksesuar | Emilianata!


Aksesuarları ne kadar sevdiğimi bloğumu az çok okuyan okuyan herkes bilir, bir mağazaya girdiğimde, ilk olarak akesuar standlarına doğru yol alırım istemeden, sanırım bu yüzden insanlar aksesuarlarımı nereden aldığımı çok merak ediyorlar. Aslında çok da bilinmedik yerler değil, sadece ilgi meselesi. Sıcaklardan dolayı azıcık ihmal etmiş olsam da akseusar çekmecelerimi, gözümü yine de alamıyorum. Özellikle son zamanlarda oldukça ilgi gören yaka aksesuarlarından... 


Yaka aksesuarları bence bu dönemimin kurtarıcı parçası, sıcaklardan bunalmış ve bir farklılık ararken, sade kıyafetime hafif bir ışıltı katmak isterken, giyeceğim o sade bluzla aram hiç iyi değilken ya da gömleğimin yakasını dolduracak bir kolye ararken ama kolyeler boğazımı sıkarken, hepsinin yerine bunlardan bir tanesiyle durumu kurtarabilirim:) Üstelik bu yakada hafif bir vintage esintisi, bir romantiklik varken, buna bayılmamak elde mi:) Kendisinin el yapımı ve güzel bir işçiliğe sahip olduğunu da özellikle belirtmek isterim.

Bundan sonra emilianata.com' da bu tarz yakalardan bir çok modelle ve daha bir çok aksesuarla hatta belki başka başka şeylerle ( sürpriz ) karşılaşacaksınız ve ben de istiyorum diye içinizden geçirdiğiniz anda yapmanız gereken sadece bana bir e-posta atmak olacak. Havale yapmanız durumunda bu yakalardan sahip olacaksınız. 

Sadece bir model mi var peki, tabi ki hayır!:) Bunu sadece bir ön gösterim olarak kabul edin, diğer modeller de çok yakında yine burada olacak:) Sizinle onları da paylaşmak için sabırsızlanıyorum!

Diğer bir çok model ve fiyat bilgisi için sizi facebook sayfama bekliyorum, gün içinde modellerimizi yüklüyoruz:)Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder