Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

11 Temmuz 2012 Çarşamba

Tatilden dönenin hali nicedir?

Tatil dönüşü postlara başlamadan önce kısa bir merhaba yazısı yazayım, hasret gidelim istedim. Biraz da haber paylaşayım istedim.

İşlerim çok şükür yolunda, dönünce birikmiş işler yerine bıraktığımdan daha düzenli bir masayla karşılaştım. Rabbim herkese böyle düşünceli çalışma arkadaşları nasip etsin.

Gebe olduğumu söylemiştim şu postta , tatil boyunca düşündüm taşındım ve gebelikle ilgili ufak tefek tutmak kaydıyla postlarımı buradan paylaşma kararı aldım. Bunda fikir veren tüm herkese teşekkür ediyorum. Gerçekten herkes çok yardımcı oldu, karar vermemde.

Doktorumu değiştirdim ve daha mutluyum, bu sefer gerçekten iyi bir doktorum var, rabbim sonuna kadar memnun kalmayı nasip etsin. Beni anlayan, ben daha sormadan kafamdakileri tahmin edip yanıtlayan bir doktorla tanıştım. İçimi verdiği bilgilerle çok rahatlattı.

Tatildeyken boş durmadım, yeni yazılar hazırladım ama blog için değil:) Kısmetse onları belki de basılı olarak okumak nasip olur, belki başka başka mecralarda:) Dua edin olur mu canlar?

Sevgiler.


Share this article with your friends.

1 yorum:

  1. Bence de kısa kısa yazmak en ideali :) Doktorunu değiştirmene sevindim :) iyi bir doktora ihtiyacı var anne adayımızın :) inşaallah sağlıkla doğar da fotograflarını da görürüz :)

    YanıtlaSil