Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

18 Temmuz 2012 Çarşamba

Emilianata Nedir?

emilianata11:36
Uzun süre önce emilianata 'nın ne olduğuna dair yorumları şu postta almak istedim. Normalde çevremden çok  soruluyordu, hem de buna cevaben bir post olsun istedim. Açıkçası sadece 3 yorum gelmesine rağmen beni bu 3 yorum da çok mutlu etti. Önce yorumları yayınlayayım:


Emilia: almanca ve italyanca bir kadin ismi


       nato (m.)/nata (f.):italyanca`da dogmus manasinda       Iste bende cagristirdiklari. :-)))  1. Bana İzlandalı şarkıcı Emiliana Torrin' i yi anımsattı. Vee Yüzüklerin Efendisi İki Kule filminin bitiş jeneriği sırasında çalan "Gollum's Song" şarkısıyla aklıma film geldi ;)
    Yanıtla
  2. Bana içmediğim ama tadını tahmin ettiğim bir içeceği çağrıştırıyor..ama bilmediğim bir meyveden yapılmış..egzotik ama sempatik..

Şimdi gelelim hangisi doğru olduğuna:) En doğru tahmini Demet Başer yaptı, 12den vurdu:) 

Yeni bir rumuza ihtiyacım vardı, güzel ama değişik bir şey olmalıydı. Serde biraz acelecilik de var haliyle en yakınımdakilerdern ilham almak istedim.O arada çok sık Emiliana Torrini dinliyordum ve çok severek dinlerdim kendisini. Aslında hala çok severim! İlham arıyorum ya! Dedim ki emiliana olsun ama hangi siteden kontrol ettiğimi tam hatırlamıyorum ama emilianayı almışlar daha önceden ben de ses uyumu olsun istedim ve sadece sonuna ta ekledim. Bu kadar da ilginç! bir hikayesi var aslında:)  İnsanlar bazen söylerken zorlanıyorlar bazen çok ilginç geliyor ama ben gittikçe emilianata'yı daha çok seviyorum.

Özellikle yukarıdaki yorumlardan sonra:) 

Bu yazıya da Jungle Drum'la veda ederek bloğumda bir ilki gerçekleştiriyorum. Sesindeki o güzel enerji gününüze yansısın. 

Sevgiler.
Share this article with your friends.

1 yorum: