Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

24 Temmuz 2012 Salı

Emilianata Anne Boyutu'nda!

Uzun zamandır paylaşmak istediğim ama araya giren sebeplerden dolayı paylaşamadığım bir konu vardı, bugün artık gönül rahatlığıyla paylaşabilirim:)

Daha önce farklı platformlarda yazmış olduğumdan üstü kapalı bahsetmiştim. Bunlara bir yenisi daha eklendi Cuma günü itibariyle: Anne Boyutu.

Önce Anne boyutu hakkında kısa bir bilgi vereyim.www.anneboyutu.com 'u ben Mehtap Erel'i takip ederken keşfettim:) Şöyle ki kendisinin yazılarını daha önce takip ettiğim internet sitesinden ani bir şekilde ayrılmasıyla ben hüzne bulandım (ciddiyim, kalemi o kadar iyidir ki insan vay be der :)  ve şu anda ne yapıyor, ne yapacak diye bakınırken aşama aşama Anne Boyutu'nun bugüne gelişine tanık oldum diyebilirim. Anne Boyutu şu anda çeşitli konularda düzenli olarak yazan yazarlarıyla, her yaştan kadının, özellikle anne adaylarının ve annelerin kafalarındaki soru işaretlerini giderecek içeriğiyle takip edilecek bir internet sitesi.

Pekiii, benim yazılarım ne üzerine? Tabii ki Moda:)  Elimden geldiğince kalemim döndüğünce kişisel görüşlerimi, bazen de çok bilinmedik tasarımcıları paylaşmak istiyorum sizinle. Hatta ilk yazım yayınlandı okumak isteyenleri hemen şuraya alalım. Sizi ilk yazımla baş başa bırakırken ben de bu arada bir sonraki yazı için hazırlanayım, ne de olsa her hafta yeni yazılarla sizinle o köşede bulaşacağız :)

Share this article with your friends.

1 yorum:

  1. hayırlı olsun Emilianata :) bogundaki yazılar gibi o da çok güzel ve akıcı olmuş kalemine sağlık :)

    sema

    YanıtlaSil