Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

17 Temmuz 2012 Salı

Alışveriş | Saklısehir.com

Çoook geç kalmış bir yazı aslında bu, arada yazılarda bahsetsem de çok istediğim bir alışveriş/ fırsat sitesinden bahsedeceğim size. 

Öncelikle şunu da belirteyim, burada kişisel sempatimden çok başarılı bulduğum bir projeden bahsediyorum. Kendi gözlerimle ofisini dahi görmüş biri olarak anlatacağım size gözlemlerimi.

Malum site www.saklisehir.com . Saklışehir'i açıkçası ben Şüşütown'ın kampanyasıyla keşfettim. Bu kampanya benim dikkatimi cezbetti ama ilgim o kampanyayla kalmadı. Şu postta bahsettiğim kelebekli şalımı oradan aldım ve doğrusunu söylemek gerekirse biraz da denemek için- firmaların sosyal medyadaki tavırları benim için çok önemli- twitter'da şalı aldığımı yazdım. Yazmaz olaydım:) Aslında beni takip etmeyen biri daha önce dolaylı olarak saklışehirle sorun yaşamış ve bunu bana da iletti. Haliyle oo ne güzel yeni bir yer daha buldum alışveriş yapacak diyen biri için biraz şaşırdım. Ya şöyle olursa, ya böyle olursalar üşüştü kafama. Neyse ki saklışehir sorumluları tahminimden çok daha iyi sosyal medya takibi yapıyorlardı, hem beyefendinin sorunuyla ilgili gereken açıklamayı yaptılar hem benim içime su serptiler. Tek yapmam gereken kargoyu beklemekti ve kargom söz verildiği tarihte elime ulaştı.Bundan sonrası ise benim için daha hoş bir deneyim oldu. Saklışehir'in arkasındaki ismi tanıma fırsatı buldum. Kargom elime ulaştıktan sonra bana ulaşıp memnun kalıp kalmadığımı sorguladılar ki bu da onların gözümdeki değerini arttırdı. Daha sonrasında ise beni ofislerine davet ettiler. Açıkçası ilk kez böyle bir görüşme yapacaktım. Yazılarımın ilk tarihi oldukça eski gibi görünse de aslında çok yeni bir bloggerdım  ve acaba ne olacak sorusuyla buluşmaya gittik. Tevafuka bakın ki, Saklışehir'in kurucusu ve sahibi Ömer Ekinci'yle biz aynı dönemde aynı okulda okumuşuz, orada tanışma fırsatı bulamamışız ama böyle bir olay vesilesiyle tanışma fırsatı bulduk.

Ömer Bey, Saklışehir'den, projelerinden bahsettikçe ben aslında Saklışehir.com'un hiç de öyle basit bir firma olmadığını, ciddi bir girişimcilik örneği olduğunu görmüş oldum. Çok ama çok takdir ettim. Güzel işler başaran, çalışan insanları çok seviyorum ve çok takdir ediyorum... 

İstanbul'u çok seven www.saklısehir.com'un arka yüzünü de görmüş bir insan olarak size tavsiye edebileceğim bir fırsat sitesi karşınızda. Peki diğerlerinden farklı kılan ne? Benim için arkasındaki insanların samimiyetin, ve müşteriye vermiş oldukları önemi görmüş olmam. Dahası da var, büyük firmalarla da çalışmaları, ayrıca ağırlıklı olarak muhafazakar kesime hizmet sunmaları. Şimdi bu söylediklerimi yadırgayanlar olabilir, ancak ben örtünme kararı alalı bir sene bile olmadı. Gittiğim yerlerde bir değişiklik olmasa da bazen cidden, gittiğimde sıkıntı çeker miyim dediğim mekanlar oldu. Burada benim gibi hanımların, beylerin daha rahat edecekleri ortamlarda çeşitli imkanlardan yararlanmaları durumu var. Örneğin; sauna, hama ya da spor salonu aktiviteslerinde insan arıyor rahat etmesi için gereken koşulları. Gideceğiniz mekana kafanızda soru işaretleriyle gitmemek bence büyük lüks, bu site aracılığıyla hem böyle mekanları tanıyabilir hem de fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Benim yine de alışveriş olarak daha çok dikkatimi çektiğini belirtmekte fayda var:)
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder