Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

20 Haziran 2012 Çarşamba

Tesettür Giyim Rehberi

Merhaba,

Kapandığımda nasıl panik içinde deli gibi alışveriş yaptığımdan, bazen akşamlar en büyük derdimin ertesi gün ne giyineceğimi bahsetmiş olduğumu düşünüyorum, bahsetmesem de ima etmişimdir kesin:) O günlerimde çok şükür yol göstericilerim çok oldu; çevrem sağolsun fikirlerini paylaştılar, yorumlarda bulundular. Hala da kritik ederiz böyle şeyleri. Ama şu bir gerçek ki insan ne kadar kafasında örtünmek için bir tarih belirleyip hazırlık yapmış olsa da bazen neyi nereden alacağını dahi bilemeyecek kadar şaşkın olabiliyor.

Böyle durumlarda artık fikir alabileceğimiz, markalar hakkında bilgi alabileceğimiz bir çok kaynak var, bunlardan biri de http://www.tesetturgiyimi.net . Oldukça yalın tasarlanmış ve aradığınız bir çok şeye ulaşabileceğiniz bir site. Bu yüzden kendilerini daha çok sevdim.

İçerik olarak da yine yalınlığı ön planda tutarak yazılarını hazırlıyorlar. Tesettür giyim markalarından tutun, henüz keşfetmettiğiniz bloggerlara ya da özel tasarım şallara, eşarp modellerine, kombin önerilerine, kısacası bir çok testettürlü kadının ihtiyacı olan bir çok bilgiye yer veriyorlar. 

Eğer siz de takip etmek isterseniz, yapmanız gereken çok basit:) http://www.tesetturgiyimi.net'e giriyorsunuz ve bir çok bilgiye oldukça kolay bir şekilde ulaşıyorsunuz.

Sevgiler.

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder