Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

21 Haziran 2012 Perşembe

Tatil Alışverişi | Gözlük

Tatil alışverişi postunu tek post yerine parçalı yapmak istedim ki hepsine ayrı ayrı odaklanayım. İlk aşamada gözlük var, çünkü ben biraz gözlük konusunda gıcık biriyim, miyop olmama rağmen rahat rahat gözlük kullanamayan, güneş gözlüğümü çantamda taşısam da her zaman çıkartıp kullanmayan biriyim. Böyle de garip huylarım var işte:) Bu yüzden gözlük çok önemli, öyle bir gözlük olmalı ki yanımda, sırf ona olan sevgimle de olsa güneş gözlüğünü gözümde olmalı.

Peki ben bunlardan hangisini seçeceğim:) 

Başlıksız #4Gözlük alırken bir kaç tavsiyem olacak naçizane:

Gözlüğü denemeden almayın, internetten alışverişi bloğun her postuna sıkıştıran biri olarak tavsiyem budur. Ha ama zaten denemişsinizdir o modeli karar verememişsinizdir, o başka. İnsanların burun kulak kemik yapıları farklı olabiliyor ve delicesine beğendiği model hiç yakışmıyor olabilir.

Gözlük seçerken zevkine güvendiğiniz ve aynı zamanda yorumlarını sizi başından savmak için değil de gerçekten ilgilendiği için söyleyen biri olursa işiniz bir nebze kolaylaşır.

Cam, filtreler, çerçeve konusunda biraz hassas davranırsanız hem göz sağlığınızı korumuş olursunuz hem de gözlüğünüzü daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Gözlük almış olmak için gözlük almayın, göz sağlığı gerçekten önemli bir konu, bu konuda doğru karar verdiğinize emin olun.


Başlıksız #5


Model seçmek konusunda da önceden biraz göz gezdirirseniz şimdi hangisini alacağım ben gibi çaresizliğe yakın cümleler kurmuş olmazsınız:)


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder