Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

19 Haziran 2012 Salı

Sıfırlamak!

emilianata14:34
Geçenlerde kafa karışıklığımdan bahsetmiştim ya hani işleri sıraya koymam lazım, ne olacağını bilemiyorum demiştim. Sonunda da Rabbim neylerse güzel eyler demeli mesajını vermiştim. 

Çok şükür, kafamdaki önemli sorunlardan birini hallettim, bir diğerini de halletim hatta bu arada geleceğe yönelik güzel bir adım daha atmış oldum.  Tam bunların rahatlığıyla güzel bir post hazırlayacakken, kafamda acaba ne olacak diye yer kaplayan başka bir konunun da sonucu belli olmuş oldu. Olsa da üzülmem olmasa da üzülmem diye artistlik yapıyordum ama farkına varmadan bel bağlamışım, bu yüzden az biraz üzüldüm. Yine diyorum, vardır bunda da bir hayır, ama bir yandan da kurtarıcı olarak beklediğim bir şey olmadı. Hayırlısı diyorum, o yüzden o güzeliim post azıcık duygusala bağladı. Ama bugünlerde hep düşündüğüm gibi kendimi Rabbime emanet ettim, eminim ki o güzel yerlere sevk edecektir. Amin.

Bir yandan da 3 konu hakkında kendimi sıfırlamış oldum, uzun uzadıya planlar yapma işini bu üç konu için bitirmiş oldum. Bunun da bir hafifliği var tabii, böylece diğer konulara daha rahat odaklanabileceğimi düşünüyorum.

Sevgiler.Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder