Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

14 Haziran 2012 Perşembe

Nedir Nedir?

Günaydın,

Bugün her zamankinden daha farklı gözümde, sanki Cuma'dan önceki son çıkış gibi, sanki Cuma'nın müjdecisi gibi, böyle içim kıpır kıpır. Belki de Zara'dan kaptığım uzun kollu, uzun elbisenin etkisiyledir! Kim bilir?

Bu içimdeki kıpırtıyı daha da arttırmak adına, keyifli bir hafta sonuna bugünden başlangıç yapmak uğruna size bir sorum olacak, daha önce hep bana sorulmuş bir soruyu size soracağım. Merak etmeyin, atış serbest! Hatta şöyle diyorum, hayal gücünüzü bolca çalıştırın!


Sorum şu: Emilianata nedir? Çevremde bloğumdan haberdar olan herkesin bana sorduğu bir soruyu önce ben size soruyorum, cevaben size ne çağrıştırdığından tutun, hayalinizde olması gerekene kadar her şeyden bahsedebilirsiniz. Yani diyorum ki, ne yazdıysanız size kalmış:)

Peki ben cevaplarınızla ne yapacağım? Cevaplarınızı bloğumdan Emilianata nedir? felsefik! sorusunun cevabını açıklarken yayınlayacağım, önce sizin o güzel cevaplarınız sonra benim yanıtım:) Eğlenceli olacağa benziyor.

O yüzden şimdi pamuk eller klavyeye, yorumlarınızı bekliyorum!

Sevgiler.


Share this article with your friends.

3 yorum:

 1. Emilia: almanca ve italyanca bir kadin ismi

  nato (m.)/nata (f.):italyanca`da dogmus manasinda

  Iste bende cagristirdiklari. :-)))

  YanıtlaSil
 2. Bana İzlandalı şarkıcı Emiliana Torrin' i yi anımsattı. Vee Yüzüklerin Efendisi İki Kule filminin bitiş jeneriği sırasında çalan "Gollum's Song" şarkısıyla aklıma film geldi ;)

  YanıtlaSil
 3. Bana içmediğim ama tadını tahmin ettiğim bir içeceği çağrıştırıyor..ama bilmediğim bir meyveden yapılmış..egzotik ama sempatik..
  Seni sefiyom kıs :)

  YanıtlaSil