Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Haziran 2012 Cuma

Ben Ben Ben

emilianata14:17
Bencilce bir başlık oldu bu...
Bu aralar kafa karışıklığımın yanına eklenen yorgunluklarımdan dolayı bloğumu bilerek biraz rahat bıraktım, hem bir şeyi test etmek istedim kendimce... Bakalım dedim, ben her gün yazmasam da bloğumun sadık okurları var mı? Çok şükür varmış, buna her gün tanık oldum. 

Anlaşılıyor muydu bilmiyorum ama bir süredir pek kendimde değil gibiyim, kendimi şu ara üniversiteden yeni mezun olmuş çoğu kişi gibi yani sudan çıkmış balık gibi hissediyorum. Hayatım sanki yine bir dönüm noktasında...şu ara vermem gereken kararlar, hayata geçirmem gereken fikirler çamaşır yığınları gibi beklemekte... ama işin ilginci ne yöne gitsem hiç bilemiyorum. (Başla birinden emilianata!)

Üst paragrafı bir köşeye alırsak önümüzdeki aylar durumum daha da değişecek, belki de yer yerinden oynayacak. O zaman ne yapacağım bilmiyorum. En güzeli çamaşır katlarmışçasına, kafamdaki her fikri yontup yerlerine koymak. Belki düzenlersem biraz netleşirim, hani dağınık dolapla insan ne giyineceğine bilemez ya, öyle bir durum sanki bu. 


Bu kadar gizemli paragraftan sonra "ne demek istedin sen kuzum" diyebilirsiniz bana, henüz buradan duyuramayacağım gelişmeler var hayatımda, o yüzden rica ediiciiim dualarınızı esirgemeyin. Ne olacağını bilemiyorum ben,bilen biri var ve neylerse güzel eyler demek gerekiyor...Şu dağınıklıktan kurtulmak ve güzel günleri, mutlu olduğum günleri görmek istiyorum. Belki de sırtıma binen yük olarak gördüğüm şeylerden kurtulmalı... Zamanla göreceğiz inşallah ve bu yazıdaki kriptoları açıklayacağım size, mutlaka, bir gün!:)

Ben şimdi bu yazı biraz gerilere kaysın diye bir hızla yazmaya başlarım yine:) Hem o zaman bişeyciim kalmaz:)


Share this article with your friends.

8 yorum:

 1. şuanki ruh halimi anlatmışsınız diyebilirim. kafamda binlerce şey, ve ben de neresinden tutup asılacağımı bilemez bir haldeyim. Allah a şükür düşünen, üreten bireyler olarak,daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. sıkıntımızda belki en iyisinin, en güzelinin olmasını isteyişimizden. ben bu yazıyı okurken nedense güzel şeyler olacağını hissettim. bana o enerjiyi verdiniz:) Allah her zaman hepimizin yardımcısı olsun. dua ile...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. amin inşallah güzel şeyler olsun. sevgiler...

   Sil
 2. hayatındaki değişiklikler inşallah senin için hayırlı olur :) ve diğer arkadaşın yorumunda yağtığı gibi bende yazıyı okurken çok güzel şeyler olacağını hissettim ve hissediyorum ;) ha bu arada o güzel cicilerinin kombinlerini bizden esirgeme :) merakla bekliyoruz :)

  Sema

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. amin semacım, güzel ciciler için kendimi toparlamam lazım:)

   Sil
 3. aynı durumdayız canım,
  bende okulu bitirdim memlekete dönüceğim,
  rabbim hakkımızda en hayırlısını dilesin inş.
  herşey gönlümüzce olsun tatlım:)
  hayırlı haftalar sevgiler:D

  YanıtlaSil
 4. aynı durumdayız canım,
  bende okulu bitirdim memlekete dönüceğim,
  rabbim hakkımızda en hayırlısını dilesin inş.
  herşey gönlümüzce olsun tatlım:)
  hayırlı haftalar sevgiler:D

  YanıtlaSil
 5. canım aynı durumdayız,
  benimde okul bitti memlekete dönüyorum kısmetse:)
  rabbim inş. hakkımda en hayırlısını nasip eder
  herşey gönlümüzce olsun,
  hayırlı haftalar sevgiler:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. inşallah canım çok güzel bir geleceğin temelini atmış olursun mezuniyetinle birlikte:) sana da hayırlı haftalar:) sevgiler..

   Sil