Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

28 Mayıs 2012 Pazartesi

Trend | Yaz Elbisesiz Geçmez!

Bu aralar elbiselere merak saldım, aslında oldum olası elbise severdim, hele yıllardan beri bir mit var, bana elbiselerin çok yakışacağına dair. Bu mite inananlardan biri bana hediye olarak bir elbise gönderdi de ben de elbise alemine giriş yapabildim:)

Sürekli etek giymekten sıkılan ben hep etek hep etek nereye kadar dedim ve dolabıma bir iki cici parça atmaya karar verdim sonuç olarak elbiselere sardım kendimi, yazın ilerleyen zamanlarında daha çok işime yarayacağını düşünüyorum üstelik, işin sırrı doğru seçimleri yapabilmekte. Kıyafetlerin bir çoğunu denemeden alışveriş yapan biri olarak, elbiseleri deneme taraftarıyım ve mümkünse yanımda biri olmalı kii ben emin olayım.

İşte başlayalım;

Bu elbise çok rahat bir sürü yerde bulabileceğiniz bir model aslında, ama yaz için çok uygun hem beyaz hem tiril tiril. Ben olsam üstüne rengarenk bir şal ve ince beyaz bir hırkayla giyerdim. Nedense böyle giyinmek istedim:)
Aşağıdaki modellerin bir çoğu Dorothy Perkins ve Top Shop'un ve bence hepsi ayrı güzel. Ben bu sezon en çok floral deseni sevdim diyenlere:)

Bu model renginden dolayı sanırım benim en çok beğendiğim oldu diyebilirim.


Bir çok model baş örtülü bayanların orasını burasını kapatmak için zorlanmayacağı cinsten.

Ben henüz yazamamış olsam da biliyorsunuz aztek desenleri de bu yaza damgasını vuran bir trend, uygulamak isterseniz bence bu elbise bunun için çok uygun:)


Aşağıdaki model bence çok şirin ama etek kısmı biraz perdelik kumaş gibi duruyor:)Straplez elbiseler de tercih edilebilir.


İşte şu elbise beni benden aldı, ama bir yandan da keşke diğer kolu de olsaymış dedirtti, işte o zaman tek parça kıyafetin zerafetini tam olarak yaşayabilecektim ve davet davet gezebilecektim:) Bu tarz bir elbiseyi hırkayla kapatmak haksızlık olurmuş gibi geliyor bana:)
Gündelik olarak kullanabilecek modeller de çok hoş.  

Alttaki iki model Mango'nun özellikle alttakini kot ceketle giyinmek için sabırsızlanıyorum. 


Sarısı gerçekte daha şeker  bir sarı, burada çok soluk durmuş.


Vee kollu modeller:) Küçükken giydiğimiz jilelere benziyor biraz:)


Bu da Batik'in bir modeli, buna benzer çok hoş bir siyah model görmüştüm bir yerlerde, ama onu bulamadım, bulursam yazıyı güncelleyeceğim.Elbise demişken aşağıdaki modelleri eklememiş olsam haksızlık olurdu bence. Elie Saab bence yapmış yapacağını.. Özel günleriniz için bu tarz elbiseleri düşünebilirsiniz bence, eğer iyi bir terziniz varsa, tüm bu modeller ulaşılabilir olur bir anda ya da kendiniz dikebiliyorsanız:) Aynısını yapın demiyorum ama fikir edinebilirsiniz, nasıl bir şey istediğinize karar verebilirsiniz, en önemlisi kendiniz için en uygun olanını ortaya çıkartabilirsiniz.


Sevgiler.

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder