Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Mayıs 2012 Salı

Son zamanlarda...

emilianata17:19
Son zamanlarda...

 böyle lezzetli şeyler yedikçe daha çok iştahım açılıyor, fazla kiloları vermek yalan mı oldu !?Eskisine nazaran az korku filmi seyrettiğimi fark ettim, bu kitap bunu hatırlattı bana. Bu kitaptaki tüm filmleri teker teker seyredesim geldi. Alınacaklar listesine not düşüldü.


Uzun süre alışverişe çıkmam sanırım diyeceğim bir tecrübe yaşamış oldum. Zaten yoğunluktan bu aralar alışveriş sitelerine pek uğrayamıyorum:)

Bu fotoğraftan sonra ayaklarıma bundan sonra haksızlık etmemem gerektiğini fark ettim.Aksesuarlara olan ilgim artarak devam ediyor.


Canım Tess'in yeni kitabı basılmış, isim olarak sanki böyle başka bir kitap daha vardı ama yine de okunur, tabii elimdekiler bittikten sonra alınacak diye not düşüldü.
Fantastik film sevgimizden dayanamadık Avengers'a gittik. Kardeşim eşimin en büyük şansının benim de macera/ fantastik filmler seviyor olmam olduğunu söyler. Gerçekten öyle, sevmeseydim o kadar filme dayanamazdım:) X-Men serisini eşimden önce kaç kez seyrettim, yetmedi eşimle de en az iki kere seyrettim:) Yine seyredelim derse yine seyrederim, seviyorum böyle filmleri:)


O kadar çok yorgundum ki bir ara filmde eşimin omzuna dayadım başımı, ama o ara film de durgunlaştı. Eyvah! sııkıcı bir hale dönüyor diye korktum. Ama sonra toparladı.  Hoş espriler vardı, salon gülmekten kırıldı. Ne kadar hoş olsa da ortalığı inletecek kadar da değildi.


Sinema öncesi yemek yetişmez sanıyordum ama yetişti, görüntüsü ne kadar hoş olsa da tadı o kadar hoş değildi, tabağımı bitiremedim. Garson fikrimizi sorunca söyledim ve o da aşçıyı çağırdı yanımıza bu sefer de adam üzüldü biz beğenmediğimizi söyleyince, sonra ben de adamın üzülmesine üzüldüm... Bir daha gitmem sanıyorum.

Hediye çekilişimi sonunda girdim bloğa, acayip keyifliyim bu yüzden:)


Şu gördüğünüz harika pasta benim bir arkadaşımın eşi yapıp göndermişti bize, bu güzel pastadan 3 dilim yediğimi utanarak söylüyorum ama çok lezizdi, yediğim en leziz şekerli pastalardan biriydi. İlerleyen dönemler de başka pastalarını da paylaşacağım ve o da kendisine bir  blog açacak:) Beklemede kalın.


Sevgiler.


Share this article with your friends.

4 yorum:

 1. üstteki garip yemek ne ki öyle :)
  takılar şahane görünüyor :) şu pastacıyı da merak ettim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. güveçte mantarlı kaşar sadece:) ama çok lezizdi, güveçten dolayı sanırım:)
   asıl yemek alabalıktı ama fotoğrafını çekemeyecek kadar açmışım demek ki:)
   pastacı yakında aramızda olacak inşallah:)

   Sil
 2. Merhaba:)"Bu fotoğraftan sonra ayaklarıma bundan sonra haksızlık etmemem gerektiğini fark ettim" derken ne demek istediğinizi anlayamadım açıkçası merak ettim ama fotoğrafa bakınca bi anlam çıkaramadım açıklayabilir misin acaba?:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ayaklarım büyük diyordum bir ara da o fotoğrafı çekerken yok ya o kadar da büyük değilmiş dedim:)

   Sil