Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

21 Mayıs 2012 Pazartesi

Kombin | Kiremit ve Hardal Uyumu

Merhaba!

Haftanın ilk postu , haftanın ilk gününe yaraşır olsun istedim. Haftamız böyle cici ve güzel geçsin:)

Hafta sonu evden çıkarken bunları giyinmek istedim, ama hava şartları ve gideceğimiz, göreceğimiz yerlerin belirsizliği bunları pazartesiye saklamamı söyledi. Gerçi yine evden çıkarken kurtarıcı olsun diye üstüme bir hırka aldım.
Pazar günü odamı toplarken  hafta başında Aybikestil'in bana göndermiş olduğu kargo poşetini eve taşıdığımı gördüm, gayri ihtiyarı poşeti ters yüz yaptım ve içinden bu cici aksesuar çıktı. Benim aksesuar delisi olduğumu biliyor mu acaba diye düşündüm, bir yandan da acaba poşete yanlışlıkla mı girdi dedim:)


Ama yok bana hediye göndermiş, ciddi sürpriz oldu, üstelik paket bana geldikten 6 gün sonra fark ettiğim bir sürpriz ... İki kat mahcup oldum, çünkü benim kendisine hediye sözüm var. Ben daha hala karar verememişken ondan böyle bir hediye geldi! Teşekkür ederim Aybike çok mutlu ettin beni, ben de inşallah senin çok çok beğeneceğin ve bayılacağın bir hediye bulacağım! Öyle bir şey yokmuş gibi gelse de:)

Eskiden de yakası açık kıyafetlerle hep sorun yaşardım, hala yaşıyorum. bu gömleğin de aynı sorunu var, içinde body giymek de beni sıkıyor biraz. İğne de kendini belli ediyor ve kötü duruyordu. İşte bu fiyonk- papyon benim bu konudaki kurtarıcım oldu. Çok da şirin oldu. İlk başta  iş yeri kaldırır mı diye düşünsem de şimdi şirin şirin takılıyoruz beraber:)


Hafta sonu kendime ve bir kaç sevdiğime ufak tefek bir şeyler bakmak, bir şeyler hediye etmek istedim ama yok yok yok, ben kararsızın alası oldum, hayal ettiğim gibi şeyleri hiç bulamadım. Ellerim bomboş döndüm eve. Bilmem fark ettiniz mi, Mudo çantayla 5 gün kombini yapacağım demiştim, kendi çapımda yaptım da , hatta o çantayla rahat iki haftayı götürecek kıyafetim olduğunu da fark ettim ama bir türlü yayınlamak nasip olmadı. Belki de ben aynı çantanın fotoğraflarını çekmekten yorulmuşumdur:) Ama söz vermişken yapmamak olmaz. O yüzden bu Mudo çantamla yaptığım 5. gün kombini hükmüne geçsin:)

Gömlek: No name
Şal: Gümüş İpek
Etek: Batik
Çanta: Mudo:
Fiyonk: Aybikestil

Sevgiler.Share this article with your friends.

4 yorum:

  1. yeni kapanan ve dikiş diken biri olarak tarzınızı çok begendim sizden güzel fikirler alabilirim bende sizi bloguma beklerim

    YanıtlaSil
  2. teşekkür ederim, her zaman beklerim:) sevgiler.

    YanıtlaSil
  3. yaka iğnen çok tatlıı.

    YanıtlaSil