Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

17 Mayıs 2012 Perşembe

Kombin | Siyah ve Krem

Günaydın,

Bazılarınızın kalpli eteğimle olan kombinleri beklediğini biliyorum. Her ne kadar benim her gün o kalpli eteği giymek içimden gelse de kendimi ısrarla düzgün fotoğrafları yüklemek için tutuyorum. Giydiğim akşam ortam çok loş olduğundan çektiğim fotoğraflar yüksek düzeyde noise içeriyor, o yüzden şööyle kendimi iyi hissettiğim ve ışığın yeterli olduğu bir an çekeceğim fotoğrafları:) 

Dün akşam dayanamadım kaç gündür bir şeyler yayınlamıyorum dedim ve bunları çektim ama çok rüzgar vardı, beni içeriye aldılar biraz zorla:)


Bugünlerde elim siyahla kreme gidiyor hep, sanırım yeni aldığım çantayı takabileyim diye yapıyorum bunu:) Bugün sonunda üstüme pembe bir şey geçirebildim. Biraz renk gelsin dedim, yarına inşallah renkli cıvıl cıvıl karşınızda olurum:)

Geçen kardeşime dert yanıyorum ben o kadar çok renkli kıyafetlere saldırdım ki kapanır kapanmaz bazen uyum sorunu yaşadığımda üzülüyorum. Mesela, renk renk babetim olsa yine beni kesmezmiş gibi geliyor bazen:) O mesela ağırlıklı krem, siyah, beyaz, kırmızı şeyleri seçmişti ilk kapandığında, bu renkler hem birbiriyle giyilmesi kolay olan, hem de şıklığa bir tık daha yakın olan renkler. Tabii sadece kremler içinde bir görüntüden bahsetmiyorum, bu da insanı kıyafetine göre silik  gösterebiliyor. Demem o ki yeni kapanmış arkadaşlara alışveriş yaparken ilk aşamada bu renkleri kullanmalarını önerebilirim. Dolabın karşısında ne giysem diyerek daha az zaman tüketmiş olurlar:)

Bu arada daha önce söylemiştim ama yine söylüyorum, artık kendi kıyafetlerimi kendim dikmek istiyorum. Dikiş makinesi için biraz bekleyeceğim ama bundan sonra Burda dergilerini almaya başlayacağım, dikiş makinesini alana kadar bir şeyler kapmak için kendime süre tanıyorum:) tabii eski sayılara nasıl ulaşırım muamma... Bu arada daha önce şu Burda dergilerini alan var mıdır hala demiştim, içimden demiştim ama nasıl dediysem artık işte o dergiyi alanlardan biri de ben olacağım böyle giderse:) Annem bilse gözleri yaşarır, yıllardır kızına öğretmeye çalıştığı şeyleri şimdi kızı kendi kendine öğrenmeye çalışıyor:)

Sevgiler.


Share this article with your friends.

2 yorum: