Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Mayıs 2012 Salı

Kombin | Ne umdum ne buldum

Merhaba,

Bugünkü kombinim son anda sabah aldığım ani bir kararla ufak bir değişikliğe maruz kalsa da bu şekilde. O yüzden ne umdum, ne buldum oldu adı:) Dün gece biraz huzursuz bir gece geçirince bugün bana daha fazla renk lazım dedim ve bir değişiklik yaptım. Onu yayınlamak da başka bir sefere:)


Uzun süredir giymek istediğim bir eteği en sonunda ortaya çıkarmış bulunuyorum. Geçen sene almıştım ve boyu uzun diye bu sene de giyerim diye düşündüm, elden çıkarmadım ve sakladım:) Boyu tam maksi değil, o yüzden biraz huzursuzum, maksiye alışınca insan babetten gözüken ayakları bile garip geliyor insana.O yüzden maksi etek modası devam etsin! :)


Hırkayı da üstündeki güpür gibi duran çiçeklerine vurulduğumdan aldım, uzun ömürlü olacağını pek düşünmüyorum ama vintage havası var gibi geldi. Seviyorum böyle şeyleri:)Annem görse büyük ihtimal buna para mı verdin der, ama olsun:) Gerçi annem şaşırtıyor bu aralar beni, dün giydiğim babetleri görünce aynısından bana da alıyorsun kaçarı yok! dedi, almaz mıyım ben dedim içimden ama biliyorum alsam da uzun süre dayanmadı gibi laflar edecek. Çünkü annem aldığı kıyafetin uzun süreli dayanmasına çok alışmış:) Ben de bu özelliğimle ona benziyorum sanırım, biri üstündeki ne güzelmiş dediğinde eğer böyle çoook eskiyse sanki ben üretmişim, ben dikmişim gibi seviniyorum:)

Bu fotoğraflarda hırkanın detayları daha çok belli oluyor.


Eşarbım Karaca'dan ilk aldığım eşarpalardan, rengine bayılıp almıştım, bir de o zamanlar herkes koyu renkler sana yakışmıyor dediğinden bir gazla aldım. Dikkat etmemişim ama, suraymış ve yeni kapanan birinin bu sura eşarplarla ne kadar zorlandığını anlatamam. İlk taktığımda denizsözlük zirvesine gitmiştim ve rüzgarlı havada düğümüm çözülmüştü, ilk tanışacağım insanların karşısında babanne stiliyle çıkmıştım, çenenin altında tek iğneyle:) Sonra herkesin ortasında düğüm atmıştım bir de:) Şimdi alıştım tabii, artık daha rahat takabiliyorum:)

Hırkamın düğmeleri çok şirin geliyor gözüme:)Bu kolyeler uzun zamandır bekliyor bir köşede; etiketini bile çıkarmamışım, bilin bakalım beni nesi cezbetti? ... Tabii ki renkleri:)Bileziklerim zaten değiştir değiştir tak reyonundan:p

Babetlerimi Messimod'dan almıştım, sadece 37si vardı ama benim de bu babetlerde aklım kalmıştı, olmaz dedi ama oldu, ben de kaoptım. Şimdi daha güzelleri gelmiş, messimod'un en güzel özelliği içi dışı deri olması. Yani öyle söylüyorlar:) 


Ve bu çanta, dün ki ne giydim postunda da vardı, evet evet bu çantaya bayılarak aldığımı söylemeliyim, tüm itirazlara rağmen aldım ve çok memnun kaldım:) Öyle ki her kıyafeti o çantayla kombinleyesim geliyor kii dün ki kombini de sırf o çanta için yapmıştım. Çok güzel değil mi ama:) Ah mudo sen ne güzel çantalar yapıyorsun öyle:)


Şimdilik benden bu kadar, yeni bir postta görüşmek üzere.

Bu arada biraz aşağılarda kalmış olsa da şu postta size bir hediyem var:)

Sevgiler.


Share this article with your friends.

2 yorum: