Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

4 Mayıs 2012 Cuma

Kombin | Lacivert Her Mevsimin Rengi

Merhaba,

Bugün ben ne giydim postu yok, şikayet gibi olmasın diye detayları anlatmıyorum ama kısaca eve çok geç gelip sabah her zamankinden erken kalkıp gitmem gereken bir kahvaltı olduğunu hatırladığımdan! size kombin postumu hazırlayamadım. Evden çıkmasına 10dakika kala uyanan ve hızla hazırlanan bir insan olarak ben de bir arkadaşımın bugün giyindiklerini paylaşacağım sizinle, kendisi izin verince fotoğraflarını hızlı bir şekilde, kimseye yakalanmadan çektik:)Rica edeceğim, maşallah demeyi ihmal etmeyin:)
Bağlama şekli hoşuma gitti, ben hiç böyle bağlamamıştım mesela. Bir ara ben de böyle bağlayacağım.

Tuniğin modeli ve rengi hepimizin hoşuna gitti. Çok şirin olmuştu. Omuz detayları fotoğraflarda çok belli olmasa da çok şık.


Kendisi benim gibi çoğunlukla etek giyse de bugün çoook geniş bir pantolon ve üstüne uzun dökümlü bir tunik giyinmişti. Hem şık, hem rahat gözüküyor:) "Ben pantolondan vazgeçemem" diyen arkadaşlarıma tavsiyemdir bu kombin:)


Çanta ve bilezikler aslında benim bugünkü kombinimden, o bunları çok beğendiği için hemen geçirdik koluna:) 
Ayakkabıların ucu, hafiften gözükmüş, renkli renkli kelebekleri, çiçekleri olan bir ayakkabı.


Geçenlerde lacivertten içim sıkıldı demiştim ama yok, yok yine de güzel ve her mevsimin rengi! Şık duruyor bir kere, en spor haliyle bile. İnsan yeter ki biraz daha renkli şeylerle hareket katmayı bilsin:) 


Bugünlük benden bu kadar, hepinize hayırlı cumalar.

Bana poz veren arkadaşıma teşekkür niyetine öpücüklerimi yolluyorum buradan...:) Çok yakında böyle postlarla yine karşınızda olabilirim:)

Sevgiler.


Share this article with your friends.

1 yorum: