Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

24 Mayıs 2012 Perşembe

Kombin | Bugün Ne Giydim

Günaydın,

Bu aralar pek kombin postu yayınlayamıyorum, bahar depresyon mu bahar yorgunluğu mu desem bir uyku hali mevcut. Tüm gün var olan tüm enerjimi tüketip evde olduğum tüm vakit boyunca uyuyorum desem yeridir. Aklımda ne giyeceğimi, neleri çekeceğimi tasarlıyorum ama uykuyla uyanıklık arasında bir yerde. Uykuya doyamıyorum, şu sıralar mümkün olsa öğleni bulur uyanmam.

Bugün, artık yeter diyerek sabahın köründe uyanı alel acele bir kaç fotoğraf çektim. Fotoğraflar hiç istediğim gibi olmadı. Ama kombin detayları belli sonuçta:)


Bu elbise geçen sana bana gelen bir hediyeydi. Elbise giymesini çok sevmezdim ama bu sene etek giymekten çok sıkıldım sanırım, elbise giymek içimden geldi. Şu sıralar da gözüm hep elbiselerde, gerçi böyle desem de bir süredir alışverişten elimi eteğimi çektim diyebilirim. Şimdi bakıyorsam bazı şeylere, çoğu meraktan...

Çok basit parçalar hepsi; elbisenin altına, uzun kollu bisiklet yaka pudra bir body, mor bir hırka - akşam yağış beklendiğinden- çanta ve babetlerim... 
Bu sefer aksesuar yok, gerçekten yok. Eşimin hediyesi saat ve yüzüklerim var sadece. Kendimi taşıyamayacağımı düşündüğümden hiç ağırlık yapmak istemedim üstüme.
Bu akşam sevdiklerimle olacağım ama nasıl uyumadan duracağım bilmiyorum, bu arada bugün Regaip Kandili, tevbelerin, duaların kabul olduğu söylendiği önemli bir gün, o yüzden bloğu okuyan herkesten dua istiyorumm:)    Rabbim dualarınızı kabul etsin, kandiliniz mübarek olsun.

Sevgiler.

Share this article with your friends.

2 yorum: