Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

3 Mayıs 2012 Perşembe

Kalp Kalp Kalp!


Oldukça  cool olduğumu sandığım zamanlar kalp benim ıyy kalp mi dediğim bir semboldu. Hayatım boyunca hiç bir zaman kalpli bir şey giymedim, kalpli ayıcıkları sevmedim, kalpli mumlara ilgi duymadım. Çevremde bir kalpli muma tav olacak kızlar varken, bana kalpli bir şeyler almaya kalktı diye  gözümden düşen erkekler vardı. Tavrım kesindi, kalp çocuksuydu! 

Yıllar değişti, ben değiştim. Bu bloğu açmamın hikayesi çok başkayken çok daha başka oldu. Profilimde kendi tanıtım yazımı bile değiştirmeyecek hale geldim: " Bloğu sayesinde kendi değişimini hayretle izleyen..." aynen bu durumdayım kendimdeki değişimi hayretle izliyorum. Bunda da var bir hayır diyerek kendimi kabulleniyorum. Bloğumu son bir kaç güne kadar kimseyle paylaşmamamın sebebi biraz da kendimi hor görmemdi, analtılması gereken onca ciddi! konu varken neden bunları yazıyorum diye sorgulamalarım devam etse de, şu anda elde var sıfır. Sadece içimden bunları yapmak geliyor ve ben devam ediyorum. Nerde kalmıştık, yıllar değişti, emilianata değişti ve emilianata bir kalp sever oldu. 


Kalpleri aksesuarda kullanmak yine neyse denilebilir, ama bu yetmiyormuş gibi bir de gidip kalpleri olan çok cici bir etek satın aldım aybikestil'den. Pişman mıyım, tabii ki HAYIR:) Çok yakında elime ulaşacak ve onunla cici kombinler yapmak için sabırsızlanıyorum. Kendisi ilk kalpli kıyafetim olacak. 


Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Ben de cool zamanlarımda kelebekleri çocuksu buluyordum. Ama şimdi tam bir kelebekseverim :) değişmek de güzel canım.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. evet güzel, biraz da ürkütücü geliyor bana, daha ne kadar değişiceğim ya da neler göreceğim acaba diye düşünmekten kendimi men ediyorum, korkuyorum biraz.

      Sil