Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

25 Mayıs 2012 Cuma

I Love...

Bugün cuma! Hepimizin çok mutlu olması gerek öyle değil mi? Ben de bunu perçinleyeyim istedim. Bir süreliğine kendime fuşya , pembe ya da mor şeyler arıyor olacağımdan gözüme bunlar takıldı, araya başka şeyler de sıkıştı:)

Yakında bir çok düğün var, hepsine gidebileceğimden emin değilim ama şöyle bir ayakkabı zarif gösterir insanı... dün aybikestil'den aldığım eteğim geldi, onunla da kombinleyebilirim. Kızların ısrarı o eteği özel bir günde giyinmem:)Ben böyle yüzüklere bayılıyorum, ama malesef yüzük olayı biraz sıkıyor beni, alyanslarımı bile bazen takmak zor geliyor. Ama kısa bir süreliğine taktığımda sıkıntı olmaz sanırım.Araya şöyle hayalleri dünyasından bir parça sıkıştırsak fena olmaz hani:) Hani bugün cuma dua kapıları açıktır inşallah diyerek:)


Aslında ben açık ayakkabı giyemiyorum, bakalım bu sene giyebilecek miyim bilmiyorum. O yüzden böyle bir model daha çok kafama yattı.Açık ayakkabı giyemiyorum diyerek hemen ardına bir sandalet eklemek, 100puan! Bilin bakalım bu modelin beni nesi cezbetti:)

Uzaktan bakıldığında çok zarif duruyor ancak içinde bir kurukafa var, kurukafa olayını çok sevmiyorum, ama istisnalar hariç.


Chanel yapmış yapacağını!
Aslında bugünkü genel tema pembe fuşya arasında gidip gelebilirdi, ama bu renk bu saate daha çok yakışmış.Armparty'ye eklenmesi gereken bir parça:)


Şimdilik bu kadar arada, böyle gözüme güzel takınları paylaşmam hoşunuza gidiyor mu? Ben bayılıyorum da!:)

Sevgiler.


Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. kadınların fıtratında var heralde pembe sevgisi:)))

    YanıtlaSil
  2. Yukarıdaki gibi bir ayakkabıyı depodyum.com dan aldım çok memnum:)

    YanıtlaSil