Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

16 Mayıs 2012 Çarşamba

I Love Mudo

 Mudo'yu Sevmeyen var mıdır bilmiyorum:) Ama ben bugüne kadar hiç duymadım.

Sevilmeyecek gibi değil ki? 

Diyelim ki hem  kendiniz için bir şeyler, hem evinize şirinlik, sıcaklık katacak işte budur dediğiniz birbirinden şirin objeler, çerçeveler, hem canınız ciğerinize onu çok mutlu edecek bir hediye, hem de mutfağını için birbirinden kullanışlı aletler almak istiyorsunuz ve zamanınız da çok kısıtlı! İşte böyle durumlarda özellikle Mudo kurtarıcınız oluyor:) Bu kadar sevilme nedeni daha iyi anlaşılıyor değil mi:)

İtiraf etmek gerekirse ben uzun süredir Mudo'ya adımımı atamamış biriydim bir önceki haftaya kadar, ama neler kaçırdığımı görünce pişman oldum diyebilirim. Sorun şu ki benim hayatım oldum olası koşturmayla geçer bir daha bir daha gideyim desem de mutlaka programıma alışverişi şöyle rahat zamanlara sıkıştıramam, bu yüzden de internetten alışveriş benim en büyük kolaylığım ve keyfim olmuştur.

İşte tam benim gibi vakti kısıtlı ama ihtiyacı hiç bitmeyenler için mudo.com.tr var:) İyiki de var. Üye olmadan dahi çekilmiş gerçekçi fotoğraflarla ürünlerin her birini ayrı ayrı inceleyebilirsiniz, almak için önce üye olmak gerek:)

En son ziyaretimde gözüm bir sürü şey de kalmıştı ama sadece bir çanta ve elbiseyi sırtlanıp çıkmıştım:) şimdi o gözümün kaldığı her şeye bir kaç tıkla ulaşabilirim. 

Kendi ihtiyacıma göre seçtiklerimden bir kaçı;

Çantalara biraz dur demem gerekiyor ama bunlar kullanım kolaylığı açısından cazip geldi:)


Biz ailecek büyük bardakları seviyoruz:) Şu mavi büyük bardaklar listemde ayrıcaa şu vazo oturma odama renk katacak ama aynı zamanda sade de:) tam istediğim gibi:)


Şirin yastıklar, çocuk ya da okuma odaları için sıcaklık katabilir:)


Amerikan servisler ve Bambu bulaşıklık:)  Amerikan servisler sofranıza hareket katar bunlar bana köy evlerini hatırlattığından seçtim, bambu bulaşıklık ise aradan bir şeyler elimde kaldığımda hemen yıkayıp suyunu süzdürmek için ideal hem de doğal:)
Benim geçenlerde büyük aşk yaşadığım Mudo çantamla yaşadığım kombinlerime de buradan, buradan, buradan ve buradan ulaşabilirsiniz:) 

Siz de bir çok güzelliğe hızlı ve kolay bir şekilde sahip olmak isterseniz, hemen buraya bekleriz:)

Sevgiler.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder