Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

4 Mayıs 2012 Cuma

Kombin | Today's Look


Merhaba,

Bugünkü kombinim, aslında çok basit oldu, aynı renkleri kullandım hep. Biraz da çarpıcı oldu renklerin canlılığından, ama bahara yakıştı. 
Daha yaz gelmeden dondurmadan sıkılmaya başladım diyebilirim, o kadar dondurma yedim ki... Bu kadar çok dondurma yiyebildiğime göre yani havalar buna müsait olduğuna göre böyle tiril tiril etekler giymemek olmaz. Geçen bir arkadaşım astarlı etek giyersem üşür müyüm dedi. Ben astarsızlara geçtim bile:) Ama akşama hastane ziyareti yapabilirim, dün akşamki o esintiden sonra yine de içime bir astar geçirdim. Önlem olarak...

Geçen sene bu zamanlar yine yemek yemeyip dondurmaya dadanmıştım, o zamanlar evlilik hazırlıklarındaydım. Şu tarihlerde işlerin hepsini toparlamaya çalışıyordum, çok yoğundum. Ne günlerdi... Evet, bu ay benim evlendiğim ay, ilk yılımız doluyor, geçen sefer ki gibi hazırlıklar içinde değilim; beklentimi de düşük tutuyorum. Özel günler için o kadar detaylı planlar yapıyorum ki, hepsi de özenle eşimin dersinin olduğu akşamlara geliyor...:) O yüzden bu sefer birbirimizi tam olarak göremeyeceğimiz bir yıl dönümü akşamı bekliyormuş gibi geliyor:) İlk evlilik yıl dönümümüz ve biz yine doya doya vakit geçiremeyeceğiz, nasip diyelim:)


Araya siyahları sıkıştırabilirdim ama siyaha elim gitmedi, başka bir sefer siyahla kullanacağım bu eteği, eminim onunla da güzel olur.Bu şal için başımı örtmeye yetecek mi gibi şüphelerim olsa da sıkıntı çıkarmadı. 


Bu çanta için farklı bir kombin yapmıştım ama onu giyemeden bu şekilde giyinmek nasip oldu. Çantayı genişliği için de tercih ettim. Bu akşam yolum uzun, her an her şeye ihtiyacım olabilir, bir kitap, bir parfüm ve el kremi gibi...


Aksesuarsız tabii ki olmaz...:) "arm party"  yapacaktım aslında ama dün akşam nedense hiç içimden gelmedi, başka sefere artık:)


Farklı seçenekler de vardı bu kombin için ama çantadaki pulların rengi ve ayağımdaki boncukların rengi gümüşe itti beni.


Kalp demişken bu de kalpli ilk aksesuarımdır, kocaman metal bir kalp, eğri büğrü. Eşimle ilk buluşmamızda takmıştım. Ne kadar sade gözüksem de süsüme düşkünümdür mesajını vermek için:) Hatta bu kalbi savunma aracı olarak da kullanabileceğimden de bahsetmiştik, biraz ağırdır da kendisi:) İlginç olan ise tek başına yaptığım son Ankara yolculuğumda mola yerinden almıştım:)


Üşendim kutulardan başka ayakkabı çıkarmaya, yakınımda bu vardı, bunu kullandım yine. Kaç gündür olan uykusuzluğum bitirdi beni, dün gece yine 2'de uyudum. Yine yorgunum. Bir ara şöyle durup dinlensem iyi olacak aslında.

Hırka: Koton
Etek: yenimoda.com
Babet: 1v1y.com
Kolye: Koton
Şal: Mina Butik
Bilezik: Zeynep Butik


Sevgiler.
Share this article with your friends.

6 yorum:

 1. Kırmızı seviyoruzz ! :)) Bahara yakışmış bu kombin de evet. Ve de içime yeniden etek sevgisi salan bir post olmuş kendisi :) İyi günlerde giy canımcım. Bu arada erken uyumak için ben de çok çabalıyorum ama olmuyor :)) Öpüldün ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bu aslında tam kırmızı değil, narçiçeği gibi bir rengi var. oh ne ala, etek sevgisi hepimizin içine yerleşsin:) daha güzelleri senin olsun kuzum. uyku problemi çok fena, pazartesi bir başladı, dengemi alt üst etti. ben de seni öptüm:)

   Sil
 2. ahhh bende etek giymek istiyoruuuum

  YanıtlaSil