Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

21 Mayıs 2012 Pazartesi

Alışveriş | Outletim.com

 Biz hanımlar, hep güzel görünmek, güzel giyinmek isteriz. Arada giydiklerimiz çok özel olsun isteriz ama bazen çok beğenilen bir kıyafetimizi çok ucuza getirdiğimizi söylemekten de hoşlanırız:)  Ben de bu aralar dedim ki kendimi outlet arayışlarına vereyim, çok cici olmasına rağmen unutulmaya yüz tutmuş parçaları bulayım çıkartayım. Ama anladım ki yine zamandan dolayı bunu doyasıya yapamayacağım, keşke outletlere online olarak da ulaşabilsem derken aklıma outletim.com geldi! Hatta daha önce aklıma neden gelmedi dedim durdum:)

Outletim.com şu anda bir çok alışveriş sitesiyle çok rahat yarışacak özelliklere sahip, hatta çok daha fazlasına da... Aldığınız ciciyi haftalarca bekleyecek kadar sabrınız yok mu? Ertesi gün teslim ediyorlar:) Üstelik kargo da ücretsiz. Siparişlerinizde diyelim ki sıkıntı çıktı, iade edebiliyorsunuz, tabii iade koşullarına uygun olması şartıyla. Ayrıca ürünler %100 orijinal. Daha ne olsun!

Peki neler mi var burada? Ne ararsanız var diyebilirim.


Benim en çok zorlandığım konu, uzun kollu gömlek, bluz olayıydı. Çünkü kat kat giyinmek kadar beni sıkan bir şey yok, itiraf etmek gerekirse hırkalarla kombinlemek beni biraz sıkmaya başladı, ceketler desen her zaman istediğim tarzda ceketler bulamıyorum, ya da her zaman ceket giyinemiyorum. İşte outletim.com'da uzun kollu bluz olarak bir link bile var, hemen incelemek isterseniz diye linkini de ekliyorum:)

Benim neler beğendiğime gelirsek:)

Şu bluzlar sıcakladığım şu günde spor kombinlerimi cici gösterecek nitelikte, bu arada ağır abla görünümümden de rahatça sıyrılmış olurum:)Böyle bir etek bir çok günü kurtaracak şıklığa sahip, siyah olduğuna bakmayın siz, siyah her mevsim giyilebilir:)


Floral desenler böylesine ortalığı inletiyorken sizin de dolabınızda bir tane olmasının zararı olmaz, renkleri de çok güzel.


Bu elbise çok giyebileceğim tarzda değil ama hoşuma gitti, kollarını uygun bir hırkayla kapatırsanız günü , şık bir ceketle kapatırsanız geceyi kurtarabilirsiniz bence:)Ayrıca lookbook'larını da çok beğendiğimi belirtmeden geçemeyeceğim. 


Bunlar benim kısa bir gözlemimden ortaya çıkanlar, siz de bir tur atıp neler var neler yok bakabilirsiniz, ayrıca üstünüzde çok beğenildiğinde nasıl hem ekonominizi hem de şıklığınızı koruduğunuzdan bahsedebilirsiniz:)

Outletim.com'a üye olmak için sizi hemen şuraya alalım. Eğer zaten üyeyseniz, sizi hiç tutmayalım:)

Sevgiler.


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder