Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

16 Nisan 2012 Pazartesi

Senin de Dikili Bir Ağacın Olsun

Merhaba,

Doğayla iç içe olmayı özlüyorsanız ve bahar/ yaz gelsin de ormana gidelim diyorsanız size çok iyi bir teklifim var; Gelişim Platformu Derneği'nin Senin de Dikili Bir Ağacın Olsun, isimli ağaç dikme organizasyonuna katılabilirsiniz. Hem böylece istediğiniz gibi doğayla iç içe olursunuz hem de o özlemini duyduğunuz doğaya katkınız dokunur, en azından sonraki nesillere miras bırakmış olursunuz. İster adına küresel ısınma diyin, ister küresel ısı değişimi, hatta kıyamet yaklaşıyor da diyebilirsiniz, ne olursa olsun doğaya yıllarca yaptığımız her harekette bazen bilerek bazen de farkında bile olmadan zarar verdik. İşte karşınızda az da olsa bunu bir şekilde telafi etme fırsatı...

Benim diktiğim bir fidanla ne olur demeyin, hiç bir şeyi değiştiremeyeceğinizi düşünmeyin. Bir ağaçla dünyayı kurtaramasanız da bir ağaçla bir şeyleri değiştirebilirsiniz. Sizin diktiğiniz bir ağaçla, bu davranışınızla hem başkalarına hem de kendi çocuklarınıza örnek olmuş olacaksınız. Belki de yüzlerce hatta binlerce ağaç dikilmiş olacak. İşte o zaman bir şeyler değişmiş olacak, emin olun. O yüzden çoluk çocuk, eş dost toplanın ve bu güzel organizasyona bir el de siz atın:) Zaten emin olun, ailece daha çok eğleneceksiniz hem de ortamına da bu konuda güveniyorum; gayet rahat, ailece katılabileceksiniz.

Özellikle çocuklu ailelerin bence kesinlikle katılması gereken bir organizasyon bu, çocuklarımızın toprağı tanımadığının farkındasınız değil mi? Bir pazarınızı ayırmış olacaksınız ve buna kesinlikle değer!  Fiziksel olarak da katılmak istediğim bu aktiviteye olur da katılamasam bile sonuna kadar destek verdiğimi bilin ve siz de katılın istedim. Belki orada tanışma imkanı buluruz hem:)

Bu teklifimi iyice düşünün ve olumlu yanıt verin bence. Hiç pişman olmayacağınıza eminim:)

Olur da yukarıdaki linkleri kaçırdınız ve buraya nasıl ulaşacağım derseniz, sizi hemen şöyle alalım.

Sevgiler.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder