Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

26 Nisan 2012 Perşembe

Kombin | Pastel

Günaydın,

Bugün ne giydim kombini yok ama bence çok daha güzel bir kombin var blog'da. Bugünki kombinimde ufak değişiklikler yaptığım için, son halini akşam fotoğraflayabileceğim:) Renkleri çok seviyorum, pastel renkleri ayrı seviyorum:) Bu kombin o yüzden gözüme çok güzel gözüküyor.

Geçen hafta blogda twitter'da hatta instagram'da bir kına düğün muhabbeti yaptım kendi çapımda. Hatta o mu bu mu diye sıyırdığım zamanlar da oldu. Şirkette sevdiğim birinin mutlu gününde olmak beni daha mutlu etti. Daha o kendi gelinliğine karar vermemişken ben ne giyinsem derdine düşmüştüm bile. O zamanlar planladığımdan çok farklı giyinsem de yine de hoşuma gitti. Düğününde oynamasam da kınasında bir iki salındım etrafta:) Elime yaktığım kına da hala duruyor, kendi kınamı, balayımı hatırlıyorum baktıkça, mutlu oluyorum. Hem kına yakmak sünnet ;) Elimdeki geçtiğinde bir daha yakacağım. Hiç kına meraklısı biri olacağımı düşünmemiştim, kendi kınamı bile biraz zor yaktırmıştım:) İlk andaki kokusu biraz rahatsız ediyor da:)

Gelelim kombine, ben hazırlanırken söz verdiğinden daha erken bir saatte kapımıza dayanan arkadaşımız sayesinde bu sefer çok fotoğraf yok. Aslında var da, daha iyi olabilirlerdi, elimde ne varsa onu yüklüyorum, o yüzden.


Eteğimi tek başına çekememişim bile, eteğime dair tek fotoğraf bu. Yine internet alışverişlerimden:) Modanisa.com'dan almıştım. Aslında onlar beni ilk siparişimde çok üzmüşlerdi ve bir daha sipariş vermem diyordum ama bu eteği görünce korka korka da sipariş verdim. Eteğim sorunsuz, hızlı bir şekilde elime ulaşınca rahat bir nefes aldım. Aslında ben alalı çok oluyor ama sürekli fikir değiştirdiğimden düğüne kadar tuttum elimde, hiç giymedim.


Ayakkabıların topuklarını biraz geç de olsa sonunda çekebildim, Maral'cığım bu fotoğraf senin için. Kusura bakma...
Ayakkabımı çok severek aldım, ama rahat olur mu bilemedim tabii. Beni hiç üzmedi, dönerken bir sürü yere uğramama rağmen üstelik.

Şalımı eskiden ipekevinin satışlarını yapan bir arkadaşımın arkadaşımdan aldım, elinde kalan son malları çıkarmak istediğinden çok uygun bir fiyata veriyormuş, ama maalesef başka renklerini almak istesem de kalmamıştı çoğu.Kolyemi yakından çekebilmişim, şeker gibi duran bir kolye. Uzun zaman önce Henry'nin kış sezonu indirimden almıştım:) Çok komik bir fiyata hem de. Bundan sonra hep indirim zamanlarını bekleyeceğim diyorum ya sanırım bekleyemeyeceğim, çok güzel kombinler var aklımda, dayanamıyorum:)Bu clutch'ı da çok çok severek yine internetten hatta trendyol'dan almıştım. İçinde omuz askısı da var ama askıyı takınca çantanın şekli yamuluyor ki bu durum benim hiç hoşuma gitmiyor:) En iyisi elde kullanmak. İçi de gayet rahat cüzdanımı dahi aldı:) Hem ayyakkabımda hem çantamda fiyonk vardı, böyle denk gelmesi beni ayrıca mutlu etti:)Aksesuar olarak hayatımda alyanslarımdan başka tek taktığım altın aksesuar karşınızda:) Düğünümde şirketten arkadaşlarım almışlardı. O yüzden manevi değeri var ve bu yüzden takıyorum:) Gömleğimin de detayları biraz buradan gözüküyor. Yakasındaki o ufak düğmeye bayılıyorum mesela:)

Şişe fotoğraflarını çekmesini çok seviyorum. Eskiden de çekerdim:) Bu aralar yine başlayacağım sanırım o soft, ışıltılı doku beni çok cezbediyor:)


Şal: İpekevi
Gömlek: Network
Etek: Beril (Modanisa.com)
Kolye: Herry
Babet: Bambi
Clutch: Forever New
Parfüm: Tous, Touch

Sevgiler.Share this article with your friends.

4 yorum:

 1. Hepsi çok hoş ama eteğe bayıldım çok kolay dikilir. Bu duygu feci yaa. Bi mağazaya girip hepsini dikerim yaa deyip, bişey alamamak...Sonra da koca karnınla bişey yapamamak :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bazen ben de bilmediğim halde bu çok kolay dikerim ya diyorum ama almak daha kolay geliyor şimdilik, zor bir süreç. ben bir de sabırsızlanırım falan en güzeli al ve çık:)

   Sil
 2. Eteğin çok ama çok hoş!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. şimdi indirime girmiş%20:) başka renkleri de var:)

   Sil