Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

4 Nisan 2012 Çarşamba

Kombin | Hardal ve Kırmızı

Pazartesi için böyle bir kombin hazırlamıştım ama yayınlamak bugüne nasip oldu. Bu aralar akşamdan karar veremiyorum giyeceklerime ya da karar versem hatta fotoğraflarını çeksem dahi, sabah kalktığımda uykumu etkisizleştirecek kadar ani bir kararla değiştiriyorum.
Etek ve hırka internet alışverişlerimden... Hırkanın vintage bir duruşu var diye sevip almıştım ama nedense çok giymek nasip olmadı. Eteğin farklı rengiyle de kombinlerim var.


Bilezik takmayı çok sevdiğimi herkes biliyor artık:) Takmadığım olursa soruyorlar hatta. Bu bilezikleri de Batik'ten almıştım; sanırım hayatımda kendime aldığım ilk kırmızı eşyaydı. 


İlk defa saatli bir kombin yaptım, halbuki bir zamanlar saat takmayı çok severdim... Ara ara bahsettiğim bana kansersin denildiği gün saati çıkardım bir anda ve bir daha eski hevesle saat takamadım, arada taktım yine ama eski saat düşkünlüğüm kalmadı. Saatlerimin çoğu yok artık, bazen birinde görünce çok hoşuma gidiyor ama takamıyorum... Saatin tik takları o gün bana çok acımasız gelmişti, zaman kavramı anlamını yitirmişti benim için.
Bu saatin ise manevi değeri var, çalışmaya başladığımda yani ilk kazandıklarımla hepsiburada'dan sipariş vermiştim, yani taa o zamanlardan internetten alışveriş benim için normal bir şeydi:)


Çantam Jacquline, bizim orada sevdiğim bir butikten almıştım, hani şu güzel akseuarları olan:) Küçük olmasına rağmen çok kullanışlı, metal zincirinin yerine deri askısı da var, ama metal askısı daha çok hoşuma gidiyor. Taba babetlerim vardı onunla kullanmak için almıştım bu çantayı ama taba babetleri bir türlü bulamıyorum, annemlerde kaldı sanırım:)


Kombinin sonuna geldiğime göre artık söyleyebilirim, bu kombini bu şekilde giymedim, çünkü giyindiğimde çok renkli geldi gözüme, sabah uyanmanın vermiş olduğu depresif etkiyle ekruyla değiştirdim hırkayı:) Bazen uyanınca aksi olurum ben:)

Bazen oluyor böyle değişiklikler, mesela dün gece de ne giyeceğimi hiç ayarlamadan yattım, ben bile kendime hayret ettim. Sanırım dolap seslerini bekleyen eşim de bu duruma şaşırdı:)

Sevgiler.
Share this article with your friends.

5 yorum:

 1. bordo etek :) En sevdiğim :)

  YanıtlaSil
 2. bayılırım kırmızı tonlarına :) güzel bir kombin olmuş :)

  YanıtlaSil
 3. canım bu bordo ve koyu fuşya arasında gibi bir etek sanki. yada fotoğrafdan mı bilemedim ama bu iki renk şimdi çok yaygın sadece eşarbın kırmızısı çok olmamış gibi, yoksa kombin süper bence giymelisin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben o eşarbın kırmızısına bayılırım:) eteğim aslında kırmızı ama tam eşarbın kırmızısından değil.

   Sil