Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

23 Nisan 2012 Pazartesi

Kombin | Bugün Ne Giydim

Günaydın,

Bugün 23Nisan neşe doluyor insan, ben de bugün beni neşe ile dolup taşıracak, hem rahat hem şık hem de"akşam sana sürprizim var hadi şurada buluşalım" telefonları için hazır olacağım bir kombin hazırladım. Zaten akşam için hayal kurmasam bir de kendimi böylesine mutlu eden bir kombin hazırlamasam bugüne katlanamazdım sanırım. 


Sevdiğim renkleri giyinmek mutlu ediyor beni, sırf bu yüzden bu renkleri seçtim desem. 

Şalım yine kullanmaktan vazgeçemediklerimden:) Her taktığımda kayınvalidemi sevgiyle anıyorum, hediyeler sanırıım bunun  için de güzel:)  Markası İstanbulŞal'dı sanırım normalde bu tarz şallar kayıyor falan ama bu onlardan değil hem de tok duruyor, yaz kış takılabilir. Babetlerim ise 1v1y.com'dan aldıklarımdan, ama o siteyi sevemedim ben...

Eteğimi son zamanlarda kombinlerde çok kullansam da aslında uzun bir süreden sonra ilk kez bugün giydim. Rahat olması ve rengi "beni seç, beni seç" diyordu:)Gelelim ceketime, geçen hafta şu postta ceketlerden bahsetmeye başlangıç yapan ben, ceketli bir kombin yapmadan bırakmazdım kii ilerleyen günlerde ceketlerle farklı kombinler de görebileceğinizin sinyalini vermiş olayım buradan. Bu ceketi çalışmaya ilk başladığımda bir heves almıştım ve bununla beraber 2-3 ceketi daha... O ceketleri hiç giyemedim, yakıştıramadım kendime ama bunu bir kereliğine giyindiğimi hatırlıyorum:) Bunca zaman niye dolabında tuttun derseniz, biliyordum bir gün sıranın bu cekete de geleceğini:) Diğer ceketleri aynı kararlılıkla saklayamamışım..:)Çantam tahmin ettiğimden de kullanışlı çıktı, hem de rahat, yapı olarak kendisi hafif olduğundan içine doldurduklarım beni hiiç rahatsız etmedi.

Kolyem kendimi iyi hissetmeye ihtiyacım olduğunda aradığım bir kolyem. Aslında o da uzun süre önce alındı, ama gözümde hiç modası geçmeyen , hiç sıkılmadığım bir aksesuardır. Uğur kolyesi değil, öyle şeylere eskiden  inanırdım ama ne bileyim, hoşuma gider, taktığımda iyi hissederim kendimi. Mutlu eder, üstüne sinmiş hatıralarım aklıma geldikçe.


Bileziklerimi elimden gelse hiç çıkarmayacağım, başka renkleri de var, ama hiç birine bu ikisi kadar bağlanmadım:)
Ceket: Mango
Body: LCW
Etek: Yenimoda.com
Babet: 1v1y.com
Çanta: Mango
Kolye: Accessorize
Bilezikler: Mango


Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Takı yok bu kez diyordum ki :) bileklikler çıktı :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. yok olmuyor, bileziksiz olmuyor:) beni bileziklerimin sesinden tanıyorlar:)

      Sil