Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

30 Nisan 2012 Pazartesi

Geçen hafta...

Günaydın,

Yarın tatil olacak mı olmayacak mı, pazartesi sendromuna tutulsak mı tutulmasak mı derken ben size kombin postumdan önce geçen haftanın daha doğrusu hafta sonunun özetini kısa kısa geçeyim istedim. Bugün hem işlerin hem de hazırlıkların yoğun olacağı bir güne başladım. Yarın tatil olsun olmasın ben Maşukiye'de günübirlik bir gezide olacağım:) Hala ne giyeceğime karar veremesem de, ufak tefek bir şeyler aldım. Sanırım bu akşam biraz daha bakınacağım Sorunum şu: bot mu giymeli, spor ayakkabı mı giymeli:) Sakarya ve çevresinde oturanlar bir yorum yazsa ne mutlu olurum:) Bot giyme olayını sevmiyorum, ama her halükarda spor ayakkabı giyineceğim için üstüme uzuuun hırkalardan arıyorum ama bir yandan da  cıvıl cıvıl olayım istiyorum. Hatta şüşütown'ın geçen sezon ürünlerinden iki şalı gözüme kestirdim. O'nun şallarıyla insanın cıvıl cıvıl olmaması biraz zor tabiii:)  Ama Cuma akşamı kesinleşen bu gezi için yana yakıla şüşütown'a ulaşıp o beğendiğim şallardan elinde kalmadığını öğrenmiş oldum:( Benim için oldukça üzücü oldu, hala bir ümit belki elinde vardır diye haber bekliyorum:p Kendime onun yeni şallarında teselli arayacak olsam da yarına yetişmeyeceğinden biraz sakinleştim:) 

Turnuvayla ilgili hiç fotoğraf yok:) 24 takımdan ilk 8e giremedik ama çok da kötü değildik bence, bazı iddialı arkadaşlardan iyi oynamış olmak yetti bana. Yalnız hiç ummadığım birisi çok iyi oynadı. Neredeyse hep strike attı. ummadık taş baş yardı:)

Fiyonk aşkına!:) Geçen hafta kardeşime bir şeyler bakınmak için çıkmışken ben kendimi zor tuttum bir şeyler almamak için ama buna hayır diyemedim:) Detayları belli olmasa da kombinleri yapmak için sabırsızlanıyorum.


Her ne kadar bir hata edip evi temizleme işine girişmiş olsam da film keyfi yapmadan duramadım. 2010 yılında çekilmiş olan The King's Speech'i seyrettik eşimle beraber, o filmin sonunda hayal kırıklığına uğrasa da ben sevdim. Bir daha seyredebilirim! Bunlar da filmden çok beğendiğim iki kare. Tabii fotoğraflar çok net değil:)Hafta sonları bir şey yemiyorum gibi bir şey oluyor, kahvaltıyı sağlam yapıp akşama kadar aç kalıyorum. Kim ne derse desin, ben aç kalmadan zayıflayamıyorum:) Öğle yemeği niyetine sade soda içmek de ayrıca hoşuma gitti:) 

Defter blogla ilgili tüm notlarımın, yazmak istediklerim, aklımdan geçenler...  her şeyin olduğu bir defter, çok sistematik çalışıyorum yani:p Bir gün dönüp baktığımda o notların hepsine güleceğimden eminim:) 


Yine bir hafta sonu, yine bir düğün, ne kadar gitmek istemiyorum desem de artık evli bir çift olarak bizzat katılmamız gerekiyor. Bu öyle sıradan düğünlerden olmasa da ben yine de sıkıldım, anladım ki düğünler hala bana göre değil, hala ben sıkılıyorum. Düğünlerde yapılacak en güzel şey, gelinle damadım mutluluğuna ortak olmak yoksa çekilir dert değil:) Gelin de damatta şirin şeker insanlar olduğu için tabii, biz de onlar adına mutlu olduk. Bu arada gelin bugüne kadar gördüğüm gerçekten en güzel gelinlerden biriydi. Ayrıca gördüğüm en güzel tesettürlü gelinliği gitmişti:) Bloğumdan haberi olmadığı için izin isteyemedim sizinle paylaşmak için, ama yakında görüşünce inşallah, gelinliğini ve hatta nişanda giydiği elbisesini paylaşmak için izin isteyeceğim. Semazen olayını eleştirsem de bu tarz düğünler için hoş bir olay oluyor.

Yemekler gelmeden düğünden kalktığımız için,- malum maşukiye gezisi için alışveriş yapacaktım:) - yemek yiyemedik, kahvaltıyla duran bünye sonunda isyan etti ve eve kadar bekleyemedim, hemen bir şeyler yedik. Şimdi pişmanlık duyuyor muyum, hayır. Yine olsa yine yerim, ne yapayım çok acıkmıştım:)


Bugün şu postta yayınladığım çekilişin son günüydü, kazananı da yarın açıklayacaktım. Ama Maşukiye gezisinde olacağımdan sonucu açıklayamayacağım ve bundan dolayı yarın yapılacak katılımları da kabul edeceğim. Yani hala vaktiniz varken siz de katılabilirsiniz.

Şimdi bugünün işlerini tamamlayıp, yarına hazırlanmam gerekiyor. Plan delisi olunca böyle karşıma çıkan ani planlarda bir sefer de elim ayağıma dolanmasa güzel olacaktı:)

Gezi dönüşünde kombin postunun yanı sıra neler yaptığımız da anlatacağım.

Sevgiler.


Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder