Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

24 Nisan 2012 Salı

Geçen hafta...

Hafta boyunca çektiklerimi paylaşmayı çok seviyorum, bu yüzden instagramda paylaştığım fotoğrafları topladım sizin için buraya, hem de geçen haftanın kısa bir özeti olsun istedim:) 

Geçen hafta ben... dayanamayıp pizza yedim. Diet yapmıyorum ama yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. I love pizza diyerek tabularımı yıktım resmen..:)Mango çantamla aşk yaşadım, her gittiğim yere onu da götüreyim istedim, azıcık kontrast, uyum yakaladığım her kombine ekledim:) Hatta bu fotoğrafı bugün ne giydim postunda da gördünüz:) Cuma akşamı kınaya giderken de takmıştım, onu da bu hafta yayınlayacağım:) Yani bu hafta her zamankinden daha fazla post bulabilirsiniz blogda...


Hafta sonu onca işim yokmuş gibi gezindim durdum, zaten ben günde 3 semt gezmedim mi kendimi gezmiş saymam:p Bu civcilerin önünde eşimle takıldık kaldık, bir yandan acımam geldi, boyamışlar hayvancıkları! bir yandan da alsam mı almasam mı gittim geldim, hatta eşim ısrar etti alalım diye de evde ölürlerse çok üzülürüm diye almadım.Bu ayakkabıların rahatlığına hayran kaldım. Maral için topuk fotoğrafını da çektim bu sefer, ama kombin postunda görebileceksiniz:) Romantik bir havası var üstelik.


Zara'nın yeni vitrinini görmemiştim, kirpiklere bayıldım. 


O koku mu bu koku mu derken, touss touch'ı sıktım üstüme, fotoğraflamadan edemedim, şişeleri çok seviyorum ve bazı parfümlerim bittiğinde bile şişelerini atamıyorum ve kokularını kaybetmesinler diye genelde kutularında muhafaza ediyorum. Yakında başka şişeler de  paylayaşacağım sizinle:)PelicanMall'ın ortasında böyle bir havuz varmış, suyun görüntüsü çok güzeldi, huzur verdi bana ve tatile gitme isteğim tavan yaptı... Haşemayla olsa bile denize girmek istiyorum, ayaklarımı suda dinlendirmek istiyorum... yüzmek istiyorum...


Diğer bir -yine aşk yaşadığım:)- mango çantamı takmıştım cumartesi günü, kombinimi blogda paylaşacağım inşallah bu hafta. Eve geri dönerken çantam ve yves rocher cicilerime bakıp günümün çok güzel geçtiğini düşündüm. Onlar bile birbirlerine yakıştılar:) 
Eve geldiğimde bitmiş olsam da, dün, bugün, yarın, sonraki gün, daha bir sonraki gün, yani Rabbim nefes verdikçe işimin başında ve bloğumun tepesinde olacağım inşallah. Yukarıda da dediğim gibi sanırım bu hafta her zamankinden daha yoğun bir yazı trafiği ile karşılaşacaksınız. İyi geri dönüşler aldıkça, sevenlerim yanımda oldukça ben de daha çok şey paylaşayım, şunu da yazayım bunu da yazayım diyerek çalışkan arı moduna geçiyorum, o yüzden desteğinizi hiç esirgemeyin olur mu? :)

Sevgiler.
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. çanta aşk yasanmayacak gibi değil ki :) rengi bile güzel :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. :) baktım da dün akşam mangoya tekrar, kremini falan da yapmışlar ama en güzeli benimkinin rengi:)

      Sil