Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

2 Nisan 2012 Pazartesi

Geçen hafta...

Geçen hafta ben..

Böyle eteklere bakıp iç geçirdim, polyester diye alasım gelmedi. Polyester olduğunu gördükçe ben bunu kendim dikerim ki diye söylendim, durdum.

Bu bileziğimle ve çantamla kombin hayalleri kurdum ama giymek nasip olmadı.


Eşimle cuma günü tanışma yıl dönümümüzdü, onu kutladık. Hediye  paketim çeyiz bohçası gibi oldu ama o açarken ben heyecanlandım:) Eşarbımla paketimin renkleri arasındaki uyum hoşuma gitti. Aylardır takmadığım renkli eşarbım hoşuma gitti. Başka parçalarla da kombinlenmek için not edildi:)


O akşam uzun süredir green salad'a gitmiyoruz dediğimden oraya gittik.  Eşim her seferinde bir daha gitmeyeceğim diyorum ama her seferinde  neye kızdığımı unutuyorum dedi. Yemek siparişleri gelene kadar ben ona hatırlatmasam da o hatırladı nelere kızdığını:) Ama bu başka bir yazının konusu:) Her seferinde memnun kalmıyor ama beni kırmamak için gidelim diyor:)


Sağlıklık beslenmek adına portakal suyu içtim ama çok sıcak geldi, beğenmedim. Eşimin canı sıkılmasın diye sesimi çıkarmadım:)


Sefamerve'den aldığım makarna tokanın çok büyük geldiğini söylemiştim. Eski tokam da dağılmak üzereydi ki yine eşimi beklerken bunları aldım:) Stoklu çalışayım, yarın öbür gün birine bir şey olursa diğerini kullanayım dedim:) Evet, o gördüğünüz benim eşarp çekmecemin bir kısmı:)


Eşimin basket maçına gittim, tek başıma olmama rağmen çok eğlendim, çok heyecanlı bir maçtı, takımı için kritik bir maçtı ama turnuvadan elendiler:) Tam da maçlar bana keyif vermeye başlamıştı... Başka bahara kaldı :) Daha sonra arkadaşlarından birinin eşi de geldi, çok tatlı bir hanım o da , eve davet edeceğiz de bakalım biz eve ne zaman gireceğiz:)
Canımın son bu senelik son turnuva maçı olduğunu tahmin ettiğimden bir sürü fotoğraflarını çektim. Salona vuran güneşten midir nedir, çok mutluydum. 


Kendime alışveriş yapmayacağıma dair söz verdim. Diet gibi bir şey olacak, gerekmedikçe bir şey almayacağım. Başka bir postta detaylı bahsedeceğim.Şu anda tek gereken şey ise arenandfamily blogunun sahibesine hediye almak olacak, temamız kalp. Bakalım arayış içerisndeyim, güzel bir şey bulur bulmaz almak istiyorum:)

Dün anneciğimin doğum günüydü, ailedeki sağlık sorunları nedeniyle morali bozuktu ve biz akşama kaadr kutlamadık özellikle. Sürprizimizi görünce gerçekten mutlu oldu, şaşırdı:) Hediyesinin fotoğrafını çekmedim ama hediyeyi alırken bunlarda gözüm kaldı, ben de fotoğrafını çektim.


Alışveriş yapmayacak olsam da sizler için boş durmadım, fikir vermesi açısından kafamda konularla postlar hazırladım, nasip olursa onları da yayınlayacağım inşallah.

Hepimiz için güzel bir hafta olsun inşallah.

Sevgiler.
Share this article with your friends.

3 yorum:

 1. Göz kalmayacak gibi değil ki :) Ne kadar güzel o ayakkabılar :S Ben de de yasak var metin ol :) Çok zor değil :) Fazla gezme yeter :) Sanırım çok fazla kıyafet eşrp v.s oldu :) israfa girecek diye korkuyorum :) bir süre stoklardan giyincem :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kendimi yasakladım ama söyleyince herkes destekledi:S halbuki öyle demeyeceklerdi, ya senin hiç bir şeyin yok ki giyinecek, almaya devam etmelisin demelilerdi, demediler:D
   benim en büyük sorunum internet:) unutuyorum dünyayı güzel bir şey gördüğümde. evet, israf zaten en büyük korku, inşallah kendimi frenleyebilirsem hem nefsimi terbiye etmiş olacağım hem de daha azıyla yetinmiş olacağım, bugün daha ilk gün ama sadece kendime has alışveriş listesi yapasım var:)

   ama olacak:) başaracağız:)

   Sil
 2. ayakkabılar güzelmiş, fuşya platform arıyorum şimdilerde düğün de giyeceğim kıyafet altına

  YanıtlaSil