Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

24 Nisan 2012 Salı

DOSYA | İnternetten Alışveriş 2: Markafoni

İnternetten alışverişle ilgili deneyimlerime bir süredir ara  vermiş olduk ama aslında yazılarımın çoğunda satır aralarında ufak detaylar var, hangi siteleri tuttuğumu  ya da hangilerinden bir daha alışveriş yapmam diyecek noktaya geldiğimi... Şimdi sıra ikinci alışveriş sitemizde: Markafoni'de...Markafoni aslında şu son zamanlarda alışveriş yapıp da üye olduklarımdan ilkidir ama ben kendilerinin bilmedikleri bir e-mail problemi yaşadığımdan uzun süre sitelerine giriş yapamadım. O yüzden kendisiyle diğerlerine nazaran biraz geç haşır neşir oldum. Ama bir oldum pir oldum:) 

Her yeni firmada insan bir tereddüt yaşıyor, bir sıkıntı olacak mı diye kendini yiyor, ama zaten belli başlı yerlere gelmiş sitelerde insan kendini biraz daha rahat hissediyor. O yüzden markafoni'de çok sıkıntı yaşamadım.

Ben yeni kapandığım dönemde neredeyse tüm uzun eteklerimi markafoni'nin kampanyalarından aldım. Hatta uzun etek bulamayacağım korkusuyla aynı eteğin farklı renklerini de almıştım, bir kaç isabetsiz alışverişim de olmuştur ama bu benim gördüğüm tüm uzun eteklerin üstüne atlamamdan dolayı olmuş olabilir:) 

Benim için markafoni'nin avantajları eşarp markalarına kolay ulaşabilir olmam, bir çok eşarp markasının kampanyalarını yaptılar, Aker, Arancia, Pierre Cardin gibi, hatta hem  Aker'den hem de Arencia'dan eşarplar aldım ve cidden sıkıntı yaşamadım. Diyeceksiniz ki zaten bunlar bilindik markalar ne sıkıntı yaşayabilirsin ki? Öyle değil bence, resimdekinden tamamen farklı ürünler de gelebilirdi ya da kalite problemi de yaşayabilirdim. Defolu ya da kullanılmış ürünler de gelebilirdi... Ama çok şükür olmadı. Ayrıca hiç bir siparişimde gecikme olmadı, çok hızlı bir şekilde aldım hepsini.

Ben alışveriş sitesinin müşteri odaklı çalışanını severim:) Her ne kadar hızlı gönderilerinden dolayı memnun kalmış olsam da, memnun kalmadığım nokta şu oldu: bir keresinde bir firmadan aldığım eteklerden biri, bir kere, sadece bir kere giyinmemle tüylendi. Böyle olunca ben de Markafoni'yle görüştüm kalitenin çok kötü olduğunu bildiren bir mail attım ama hiç dönüş olmadı:) Çok üstüne düşmedim ama yine de nezaketen de olsa bir cevap beklerdim. Ama gelmedi. Yine de başka bir sorun çıkmadığından arada yine alışveriş yaparım:)

Siz de eğer hala keşfe çıkmadıysanız göz gezdirebilirsiniz, ben size  benim için en cazip olan yerden bahsedeyim biraz daha:) Eşarpları gayet uygun fiyatlara alabiliyorsunuz:)


Sevgiler.
Share this article with your friends.

4 yorum:

 1. Arancia lar 25 tl yidi :) Süperdi ben de aldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben ne kadar aldığımı hatırlamıyorum ama ucuz olduğu için keyiflene keyiflene almıştım:) hatta şu andaki eşarbımı da akerin markafoni kampanyasından almıştım:) kombini hafta sonu paylaşacağım inşallah.

   Sil
 2. Tam markafoniyi kapattım, güncelledin mi diye bir bakayım dedim ki :) markafoniyle ilgili yazmışsın ...Blogunu yeni keşfettim 2 gündür sürekli buralardayım!Aramıza hoşgeldin desem doğru olur sanıyorum.Umarım yakın bir organizasyonda tanışırız seninle de, sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :)) sabah sabah bu yorumu okuyunca ne kadar mutlu oldum anlatamam. evet, yeni sayılırım, o yüzde hoşbulduk:) hele böyle güzel yorumlar alınca:)) inşallah ben de katılabilirim o organizasyona, tanışmayı çok isterim! sevgiler:)

   Sil