Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

27 Mart 2012 Salı

Wish List

Karar verdim bundan sonra kendime wish listler hazırlayacağım, hem belki sizlere fikir vermiş olurum hem de  kendim alışveriş yaparken daha kontrollü giderim aa gerçekten böyle bir şeyi çok istiyordum diyerek alırım ve aldıklarımdan pişman olmam. Allah utandırmasın diyerek başlıyorum, bismillah:)

Maksi etek modası hiç bitmesin diyorum...İnşallah bir gün ben de kendi eteklerimi dikebilirim, kendi tasarımlarımı yapabilirim. Geçici bir hevestir diyerek üstüne gitmediğim bir isteğimdir kendisi... Bir gün dikebilirsem eğer, tasarım aşkımın heves olmadığını görürsem  hepsini burada paylaşacağım:)Zincirler, metak aksesuarlar, aksesuarlar... yakında sadece aksesuarlarımdan oluşan bir post hazırlayacağım ama biraz bekliyorum:)


Bu wish list insanı  deli eder, hepsini istiyorum demeye korkuyorum israfa girer miyim diye ama çok güzeller. 

Eşime bloğumdan çok bahsediyorum ama hala bir sır, bilmiyor. Bazen göstersem mi acaba, bana hediye almasında  yardımcı olur diye de düşünmüyor değilim:)
Bu etek de özel dikim mesela... Ben de kendi diktiklerimi giymek istiyorum!:)


Pudranın her renkle harika uyumu...Etek topshop.


Wishlistimin ilk kısmı bu kadar, diğerleri de çok yakında:) hepsi de çok cici! ve sonraa..:)

Not: Fotoğraflar Ala ve Vogue dergisinin mart sayılarından alınmıştır, ağırlıkla Ala:)


Share this article with your friends.

4 yorum:

 1. Canım almak istediğim listede çok çok güzel şeyler var. Umarım hepsi senin olur. Ben de bu arada kendime birşeyler dikmek istiyorum. İlk makinemi aldım, gördünmü bilmiyorum. dün kumaşda aldım. Hiç bir deneyimim yok internetten bakarak denem yanılma yoları ile bu işi götürmeyi en azından basit de olsa kendime bir şeyler dikmeyi istiyorum. Fırsatın varsa kursa gidebilirsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ya o kadar çok şey var ki, kendime kızıyorum bazen ama bir yandan da kendimi haklı çıkarmaya çalışıyorum. yeni kapalıyım ondan dolayı hevesliyim, gibi bahanelerim var. aslında yeni de sayılmaz ya:)
   evet, gördüm ve çok takdir ettim. inşallah devamını getirebilirsin. ben de artık yoruldum sırf uzun etek diye etek almaktan:) stoklamaya çalışmaktan, halbuki kendim dikebilsem kumaşını istediğim gibi seçerim dikimini yaparım ve aynı zamanda çok büyük keyifle giyerim:)

   Sil
 2. Listeler hep iyidir :D kombinlemek açısından da sorun olmaz hem :D gereksiz alışverişi de engeller :) bi de inşaallah uzun etek modası hiç bitmez :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ay evet bitmesin noluur, yoksa halim duman:)

   Sil