Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

5 Mart 2012 Pazartesi

Tatiiiiiiiilllllll

Ne zamandır sinyaller veriyordu ruhum da ben kabul etmiyordum yorumlamayı... Bu sene eşimle ufak kaçamaklar yaptık diye geçiştiriyordum ama aslında öyle olmuyormuş o kaçamakları uzun zamana yayamamışız ve son zamanlarda ben ciddi derecede bunalmışım.Bu arada kendi şartlarımı da kendim zorlaştırdığımdam dolayı çalışmaya devam etme kararı aldım. (Ah o son alıiveriş çılgınlığını yapmayacaktım postu çok yakında burada) Madem çalışıyorum bir tatili hak ettim dedim. Bir nevi çalışmaya devam ödülü yani!

Dün evde yalnızken fotoğraf makinesinde balayı tatilimizin fotoğraflarına baktım teker, ah o denizin maviliği tek başına insanı baştan çıkarmaya yeter!

Ama ha deyince tatile gidemiyorum çünkü eskiden de çok fazla tatil kültürü olmayan ben bu sene başı örtülü gidebileceğim yerleri arıyorum. Ama istediğim denize girebileceğim bir yer...Haşema elbette alacağım ama eşimden uzak bir tatil değil hayal ettiğim, gizli saklı bir yer, sakin, güzel bir deniz, güneşlebileceğim bir alan istiyorum. Tabii yanımda eşimle.. Bir çok otel var, haremlik selamlık yöntemlerle tesettürlü kadınların tatil ihtiyaçlarına cevap verdiklerini sanıyorlar ama benim istediğim öyle bir tatil değil. Zaten yoğunluğumuzdan dolayı birbirimize vakit ayrımakta zorlanıyoruz. Tek ve biricik tatilimizde ondan uzak kalmak istemiyorum, ayrıca kemiklerim güneş görsün, bronz bir tene sahp olayım istiyorum.

Eşim balayı tatilinde gittiğimiz yere gitmeyi önerdi, çünkü sakin bir yerdi, çok kimse yoktu ve güzel bir oteldi. Ama her sene aynı yere gitmiş gibi olacağız ve eminim ki sıkılacağız, ayrıca geçen sene de giyimime kuşamıma dikkat eden biriydim ama bu sene olay bir tık yükselmiş durumda. Kendimi rahat hissetmeliyim...

Böyle bir yer var mı bildiğiniz, varsa eğer lütfen bana haber verin:)  Ben de şimdiden organizasyonu yapıp hayallere dalayım:)

Bana ulaşmak için; katnissprimrose@gmail.com
Share this article with your friends.

4 yorum:

 1. aaaa olmaz mı sen bana butce ver ben senı ıstedıgın hayallerın yerıne gotureyım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yurt içinde çok uçuk olmayan ama temiz güzel bir otelde kalıp, gizli bir koyda denize girmek istiyoruz. mümkünse suyu sıcak, güneyde bir yer olsun:)) çok şey istiyorum değil mi:)

   Sil
 2. aynısından ben de istiyorummmm.. hem de çoook:((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben hala bulamadım hayalime göre bir yer, bulursam burada da paylaşırım.

   Sil