Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

14 Mart 2012 Çarşamba

Şüşütown şal

Selamlar!

Bugün ne giydim postu yok maalesef, eve geç gidip gider gitmez de kanepede uykuya daldığımdan dolayı bir  hiç bir şey hazırlayamadım ama kafamda yeni yazılar var:) Dilediğim gibi olursa şayet, özellikle baş örtülüler için yararlı yazılarla karşılaşacaksınız.. Ama sizi postsuz bırakmak istemedim ve bugün gelen yeni şalımı sizinle paylaşmak istedim. Sabırsızlandığımdan hemen masamda çektiğim bu tek fotoğrafı yayınlıyorum şimdilik.

Asıl amacım beklediğim yeni siparişlerimle beraber kombin yapıp çekmek, onun için diğer siparişlerimi bekleyeceksiniz:) Yaza uygun bir şeyler geliyor, inşallah.
Yeni şalım şüşütown'dan , twitter'dan takip edenler bilir; iki gündür arada sayıklıyordum:) Sağolsun şüşütown'ın çalışkan sahibesi hemen gönderdi ve benim sayıklamalarım an itibari ile son buldu bende bu güzel yaz renklerine kavuşup nefes almış oldum. Şüşütwon'ı bir kaç yerden duymuştum ve merak ediyorum. İlk siparişimle merakımı gidermiş oldum.Üstündeki kurdelesi bile şalımla uyumlu!:)

Paketini açmaya henüz kıyamadım, ama kumaşına dokundum tam yaz için bir şal. Önümüzdeki yaz mevsimi benim için baş örtülü olarak geçireceğim ilk yaz olacak Rabbim nasip ederse işte bu yüzden çok fena telaşlıyım ve alışveriş havasındayım, yazın giyilebilecek her uzun kollu etek boyu uzun kıyafeti alma gibi bir durumum var ama yapmamalıyım. Kendimi zor durduruyorum çünkü sonradan beğenmeyeceğim bir kıyafeti sırf tesettürlü giyime uygun diye almak istemiyorum. Bu konu ile ilgili bir yazı yazmak için şimdilik görsel topluyorum:) Yakında karşınızda olacak inşallah.

Bu şalı yaptığı kampanyadan yararlanarak almıştım ama dün itibari ile kendisinin facebook sayfasında gördüm ki 2012 bahar sezonu hazır ve yine çok güzel şallar var. Siz de farklılık istiyorsanız bir bakın derim. Kampanyadan almama rağmen kendisi bu yazın renklerine sahip:)

Şüşütown'ın yeni kolleksiyonlarını görmek isterseniz sizi bloğuna , yok ben facebook'dan takip edeceğim derseniz hemen buraya, yok ben zaten biliyorum direk sipariş vermek istiyorum diyorsanız da hemen buraya alalım.

Kombin postumu bekleyin olur mu:)

Sevgiler.

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder