Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

19 Mart 2012 Pazartesi

Saks ve Taba

Güneşli bir gün; benim içim ışıl ışıl sanki. Dün o kadar dinlenmeme rağmen hala kendimi uykusuz ve yorgun hissetsem de güneş mutluluk kaynağım oldu. Bugün değmesin yağlı boya bloğunun sahibesinin hediyesini gönderecektim ama aksilik oldu gönderemedim, yarına inşallah göndereceğim. İçimdekileri çekecektim paketi o aldıktan sonra sizinle paylaşacaktım ancak içindekilerde ekstra bir sürpriz var, inşallah beğenir. Eğer bloğunda paylaşırsa sürprizi onun kelimeleriyle ben de burada paylaşmak istiyorum.
Saks ve taba birbirine yakışan ama beraber giymesi de cesur renklermiş gibi geliyor bana. Eşime kalsa hiç resmi değil, onun işi böyle renkleri kaldırmadığı için ben de görünce zaman zaman yadırgıyor:) Ne zamandır aklımdaydı bu kombin, ne olursa olsun giyeceğim dedim.Eteğimi markafoni'den almıştım, etiketinde shylin yazıyor. Altın düğmelerine vurulup hem de uzun diye bir saks bir kırmızı almıştım. Saksı kırmızıdan daha çok giyindim ve evet oldukça kullanışlı oldu. Kapanmadan biraz zaman önce kendime bordo kanvastan böyle altın düğmeli bir etek almıştım, bir kere giyinmek nasip oldu. Boy farkından dolayı kardeşime verdim, o giyebiliyor:) Ama benim içimde kalmıştı altın düğmeler.Hırkam Dilvin, sanırım trendyol'dan almıştım. İnternetten alışverişi sevince böyle oluyor işte...:) İçimde boğazlı bir body var, o da bershka'dan... kurtarıcım oluyor çoğu zaman.

Eşarbım, puantiyeli, çizgili, gemili, hardallı, tabalı, kahveli beyazlı, mavili her şeyden olan bir eşarp ama güzel. Her taktığımda çok güzelmiş diyorlar:) Karaca'dan almıştım, uzun süre saklayıp elim alıştığından kullanmaya başlamıştım. O dönem alıp da hiç takmadığım eşarplar duruyor hala...Cumaları bekliyorlar:)Aksesuarlardan bahsetmemek olmaz. Bilezik Accessorize'dan, aslında yanında daha ince 3 bilezikle beraber satılıyordu ama ben bugün için tek bir tane takmayı tercih ettim. Yüzük ise bizim orada yeni açılan bir aksesuar butiğinden, gittikçe daha güzel parçalar getiriyorlar. Önümüzdeki günlerde haklarında daha detaylı bahsedebilirim.


Yaz geldiğinde de kullanabileceğim bir kombin oldu bu, hatta yazın şirin yeni bir taba çantam var, onunla kullanacağım. Miiisss:)

Fotoğraflar yine telefondan, hatta bu postu hazırlamadan biraz önce instagram'da paylaştım. Instagram' da beni  takip etmek isterseniz, emilianata olarak aratmanız yeterli.

Sevgiler.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder