Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

5 Mart 2012 Pazartesi

Kutlama!

Bu ay benim için çok önemli aslında! Sevgilimle 2 sene önce bu ayın sonunda tanışmıştık:) Tam iki yıl olmuş olacak.


Ben kutlama seven biri olduğumdan dolayı kendisine dedim ki, her gün kutlama yapacağız:) Gözü korkar sanmıştım ama sanırım beni artık çok iyi tanıyor, yeterince ciddiye almadı:) Ama dediğim gibi her günü bir kutlama havasında geçirme planlarımda 5. günümdeyim ve bugüne kadar oldukça başarılıydım:)

Kutlama planlarımdan bir tanesi de telefonumun ekranına onu hatırlatan görseller koymaktı. Neden kendi fotoğrafınızı koymuyorsunuz derseniz herkesin görebileceği ekrana fotoğrafımı koymak istemediğimi söylerim çünkü benim hala yeterince başım örtülü şeklinde fotoğrafım yok. Hem o kadar kilo hem örtü fotoğralara bakınca kendime yabancı geldiğim oluyor hala:)

İşte o görsellerden bir tanesi  de üstteki, birbirimizi gördüğümüz anda şu hale dönüştük sanki. O da ben de aşkın kucağında bulduk kendimizi, mantığımızı elden bıraktık mı diye düşünüyorum da bazen... Olabilir:))) Aradığımız tek mantık Allah inancı oldu, bir yuva kuracaksak Allah rızası için olsun dedik. Ne yalan söyleyeyim beni bu şekilde ikna etti, yoksa benim evlenmeye pek niyetim yoktu:)


Hiç mi zor zamanlarımız olmadı, ooo dolu. Ama çok şükür sonunda güzelliklere kavuşmak için sabretmemiz gerektiğini bildik ve birbirimiz idare edebildik bugüne kadar. Bundan sonrasının daha da güzel geçmesini diliyorum. Her gün onu daha çok sevmek istiyorum, onun da beni daha çok sevmesini de tabii:)


Hiç düşünmezdim aşkın beni böyle hallere sokabileceğini ama oluyormuş, demek ki oluyormuş. Ummadığım bir insanla yolum kesişti, şimdi o yolda beraber yürüyoruz. Önceden aşkı kaleme alınca kalem kırılır ve aşkın olmadığını anlardın, ne güzel kalemim bu sefer kırılmadı...:)

Şimdi bir yandan ne alacağım telaşesi var
bir yandan da  o bana ne alacak, istediğim şeylerden birini göstersem mi telaşesi var,  bunlara ek olarak da her gün kendimize özel kutlama babında birbirimize vakit ayırma çabamız var. Geçenlerde dans ettik mesela!

Yazının sonunda sizden kocaman bir maşallah barekallah duymak istiyorum,  en çok kendisi tarafından nazarlanan biri olarak buna çok ihtiyacım var. Ben de bir yandan işimin başına döneyim, sıkı çalışayım, bir yandan da bu akşam ki planımı düşüneyim:)

Sağlıcakla kalın!
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme