Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

28 Mart 2012 Çarşamba

Kombin | Stripes

Günaydın,

Bugün değmesin  yağlı boyanın gönderdiği çantayla yaptığım ve heniz giymediğim bir kombini paylaşıyorum. Üstümde nasıl duracak ben de bilmiyorum ve görmek için sabırsızlanıyorum. 7 kilo verdiğimden beri kıyafetleri genel olarak kendime çok yakıştırsam da hala giyecek bir şeyim yok... tüm kadınlar gibi sanırım:) O kadar yaza hazırlık yaza hazırlık dedim şimdi bu ara dönemlerde cidden zorlandığımı hissediyorum. Kıyafete bu kadar kafa yormak da doğru değil aslında ama nedense kendime hakim olamıyorum pek:) Geçecek inşallah, durulacağım...Her neyse, kombine devam edelim.
Eteğimi yenimoda.com'dan almıştım, bu etekle başka bir kombin de yayınladım hatta. Siyah ve düz eteklerin kolaylığı burada işte, çoğu şeyle kolaylıkla kombinleyebiliyorsunuz, maksi olduğu için de boyu kısa oldu gibi dertleriniz de olmuyor.

Ayakkabım pek rahat olmasa da manevi değeri yüksek bir ayakkabı, nişanlıyken bayram alışverişinde Flo'dan almıştık. Kalabalıkta oruçlu oruçlu alışveriş yaparken pestilimiz çıkmıştı. Ben bizimkilerin uzun süredir artık topuklu ayakkabı giymelisin baskısıyla bunu almıştım. Topuğu kısa olmasına, görünüşte rahatmış gibi gözükmesine rağmen nedense her seferinde canımı acıttı:) Güya hem rahat olacaktım hem de onlara oh emilianata topuklu ayakkabı giydi sonunda dedirtecektim:) Tüm kış topuklularla gezdikten sonra bu yaz bana o zorla aldırtılan topukluları giyebilecek miyim çok merak ediyorum.


Çizgili tişörtleri seviyorum ancak riskli biraz, insanı daha geniş gösterme ihtimalinden dolayı. Biraz zayıflamış olmama güvenerek böyle bir kombin yapayım istedim. Aslında çizgili bu bluz annemindi, ben giymiyorum diyerek bana vermişti, ben de bir süredir giymiyordum. 

Şalım yine bizim oradaki ufak bir butikten, her zaman gittiğim yerde siyah şal kalmamıştı ben de kendime lazer kesim siyah şal arıyordum, bulamayınca bunu almıştım.


Tabii ki aksesuarlar...


Bilekliğimi daha önce bahsettiğim bizim oradaki ufak bir takı butiğinden almıştım.

Bileziğim h&m'den.. farklı çeşitleri bulmuş oluyorum ama eşim benim aksesuar alışverişlerim için komik yorumlarda bulunuyor, mesela ben mağazalarda çantalara, kemerlere ve kolyelere takılırım o da dandik şeylere bakıyorsun der, ama sonra taktığımda hoşuna gider:) erkek bakış açısı ufak detayları anlayamıyor sanırım:)

Kolyem Koton'dan daha hiç takmadım ama kombine katmayı ihmal etmedim:) Yazın bir çok kıyafetle kullanabilirmişim gibi geliyor. Hatta o fuşyanın renginden bir çanta istiyorum.Farketmişsinizdir ben genelde kombine hareketi aksesuarla vermeye çalışıyorum. Aksesuar olayından çok keyif aldığım  için sanırım:)

Ortaya karışık bir kombin çıktı, bakalım nasip olursa perşembe giyeceği. Üstümde duruşunu merak ediyorum tabii bu ayakkabıları giyebilmem için hava şartlarının bugünkünden biraz daha ilkbahara yakın olması gerekiyor.

Sevgiler.
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder