Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

21 Mart 2012 Çarşamba

Kombin | mürdüm ve pudra


Bugünün ne giydim postu bu fotoğraflara ait olacaktı ama tereddütlerim vardı, sabah uyandığımda tamamen farklı şeyler giyinsem de paylaşmadan edemedim.


Şalım burada vignette pencere kullandığımdan desenli gibi çıkmış ama bildiğiniz düz şallardan biri. Eşimin annesi almıştı ilk kapandığımda, sağolsun giyindiğim renkleri takip etmiş, şal takıyorum diye de ( o zamanlar sadece şal takıyordum, kolay olur diye ama sonra eşarp takmak da oldukça kolay geldi) bir sürü şal ve bone almıştı. Kapanmanın güzel taraflarından biri de hediyeler:)


Hırka yine internet alışverişlerimden... Bu etek için Batik'e 2-3 kere gittim sanırım, bir şeyi alırken tereddüt ettiysen alma politikasına uymalıyım ama bu kadar çok baktın bari al dedim kendi kendime. Çok kişide görüyorum, aslında öyle takıntılarım yok ama bazen pek hoşlanmadığım birine denk gelince pek giyinemiyorum. Bir de zor oluyor kombinlemek böyle desenleri ya da ben zorlanıyorum aynı renkleri tutturamadığımdan. Fotoğrafları uykudan uyanıp çektiğim ve farklı bir program denemesinden geçtiği için daha garip sanki...


Hırka: Dilvin
Etek: Batik
Şal: bilinmiyor, hediye.
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. canım eteğin farklı desen ve renkte ama aynı modelde benim de var. Geçen sene almıştım bende, dediğin gibi çok görür olduk ama olsun, hoşumuza gittikten sonra başkasında görmek sorun olmasa gerek,iyi günlerde kullan

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. öyle tabii ama aynı ortamda denk gelirsen aynı etekle ve aynı olduğu belli olacak bir desen varsa o pek hoş değil bence:) teşekkür ederim.

      Sil