Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

26 Mart 2012 Pazartesi

Hediye

Günaydın!

Geçenlerde bahsetmiştim degmesin yagli boya çok güzel bir olaya imza atıp, peygamber efendimiz (S. A.V)'in sünnetini yaşatmak adına hediyeleşelim güzelleşim kampanyası düzenlemişti. Ben de çekingen çekingen ben kimseyi tanımıyorum ki, kime çıkacak acaba diye bekleşirken birbirimize çıktığımız öğrendim ve sevindim.

Sonrasında hazırlıklarımı tamamladım, gönderiyi yapacağım gün aksaklıklar yaşadığımdan rötarlı gitti hediyesi ama hediyesi ne zaman ulaşacak diye beklerken maili geldi bana, artık sabırsızlıkla hediyelerini bekleyebileceğime dair ve hiç beklemediğim bir anda paketim elime ulaştı.  

Paketi alır almaz ilk fotoğrafları çekmeye başladım ama sonrasında o fotoğrafları bloğa koymama kararı aldım, ucundan bucağından gözüküyordum:) İş yerinde çok detaylı bakamasam da paketlerin hepsini açmayı becerdim ve içinden çıkan kolyeyi hemen boynuma geçirdim. O gün kolye takmamıştım ve gece bir şeye çok üzüldüğümden pek bir mutsuz hissediyordum kendimi. Önce gece üzüldüğüm olay düzeldi çok şükür, sonra paket geldi, sonra paketin içinden beni çok mutlu eden ve o günkü eteğimle çok uyumlu bir kolye çıktı.Yüzümün nasıl güldüğünü tahmin edersiniz artık...:)




Paketten o kadar çok şey çıktı ki bir anda içimi mahcubiyet sardı, dedim ki benim hediyelerim çok azdı! Ama sonra dedim ki inşallah ihtiyaca binaen olmuştur gönderdiklerim. Çünkü onunkiler öyle oldu:) Mesela çoook eskiden benim bunun gibi yumuşak dokuya sahip bir çantam vardı ve tam o gün keşke o çantadan bir tane daha bulabilsem çok güzeldi çok rahattı dedim, ve çantam geldi:) Hatta Allah nasip ederse kendisiyle yapmış olduğum kombini bu hafta yayınlamayı düşünüyorum. İnşallah beğenirsiniz.

Meşhuuur kolyem ve ileride Allah nasip ederse bebeğimin bileğine takacağım nazar boncuğu bilekliği...

Ayrıca bir sürü de deneme boy ürün geldi, bir kadın bu kadar hediyeyi bir arada görünce nasıl mutlu olmasın...


O gün bu duayı aldım ya, beni en çok mutlu eden bu oldu aslında, duayı okuyunca gözlerim doldu, ağlayacaktım neredeyse... ve o kadar mutlu oldum ki, dedim ki ne güzel etmişim de katılmışım o çekilişe.. gönlü güzel insanlarla buluşmama vesile oldu, çok şükür.



Yine dua isteme sırası... babannesine çok düşkün olduğunu bildiğim çok sevdiğim bir arkadaşımın babannesi vefat etmiş. Acısını içimde hissediyorum desem de en büyük acı onların gönüllerinde şimdi, sizden ricam hem babaannesi için hem de arkadaşım ve ailesi için dua etmeniz, sabır dilemeniz.

Pazartesiniz sendromsuz geçsin...

Sevgiler.
Share this article with your friends.

8 yorum:

 1. hepsini güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cok teşekkür ederim:) daha güzelleri senin olsun:)

   Sil
 2. hepsi çok güzel güle güle kullan benimde hediyelerim geldi öok mutlu oldumm :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bence de cok guzeller:) birine hediye almak da ayrı bir heyecan:)

   Sil
 3. Hay Allah ben niye duygulandım şimdi..
  Güle güle kullan canısı..belki bebeğime takacağım nazarlığı dediğin için de olabilir bilmiyorum belki gözlerim doldu dediğin için bilmiyorum karıştı duygularım..
  Helal hoş olsun kalbine güzellik katıp mutlu ettysem Allaha çok şükürler olsun canım..
  İyi bak kendine kombini beklerim ha :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o dua böyle sanki o anda yüreğimdeki tüm sıkıntıları alıp götürdü... ihtiyaca binaen diyordum ya sanki o da ihtiyacıma göre yazılmıştı. sen de iyi bak kendine:) Allah nasip ederse, kombin çok yakında postta ve havalar güzel olursa perşembe akşamı üstümde olacak:)

   Sil
 4. İnşallah canım hayırlısı..
  Yorumlarda kelime doğrulama var canım onu kaldırırsan sana yorum yazanın sayısı artacak..
  Meşakkatli bir şeydir kelime doğrulama sevmez kimse :)
  Nasıl yapacağım dediğini duyar gibiyim..bak:
  http://degmesinyagliboya.blogspot.com/2012/02/kelime-dogrulama-nasl-kaldrlr.html

  Sevgiler canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim:) hiç farketmemişim bile:) ve çok net anlatmışsın hemen kaldırdım:) sevgiler:))

   Sil