Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

5 Mart 2012 Pazartesi

Bowling!

emilianata13:44
Merhaba,

Az önce yazıp yayınladığım yazıyı karşınıza ikinci kez sürüyor gibi oluyorum ama yazıyı telefondan kontrol ederken, sildim! Evet, bunu ben yaptım ama olsun, aynı konuda farklı cümlelerle ikinci kez yazabilmek kalemim için iyidir, değil mi?:)

İş yerinden arkadaşlarla cuma öğlenleri yemeğe çıkıyoruz, ama gerçekten sadece yemek yiyebiliyoruz. Süre kısıtlı olduğundan, birbirimizden pek bir şey anlamıyoruz, biz de ayrıca bir buluşma yapalım birlikte vakit geçirelim istedik, bir de bowling oynayalım fikri çıktı ortaya.

İlk başta kabul etmeme rağmen sonra hiç bowling oynamadığım ve parmaklarımın bowling için ne kadar güçsüz olduğu geldi aklıma. Tüm ısrarlara rağmen gelirim ama bowling oynamam dedim. Onlar da sanırım he de geç dediler:) Bowling için herkes toplantıdığında bazılarımız ayrılmak durumunda kaldılar. Aslında hesaplarıma göre benim oynamama gerek yoktu, kişi sayısı bensiz tamdı. Ama evdeki hesap ayrılanlar yüzünden çarşıya uymadı ve oyuncu eksiğinden dolayı ne kadar mızmızlansam da oyuna dahil edilmiş oldum.Tecrübeyle sabittir, mızmılandığım şeylerden sonrasında çok keyif alırım, doyamam yaptığım şeye, hatta en çok eğlenen ben olurum. Bu sefer en çok eğlenen ben oldum mu bilmiyorum ama akşamın sonunda herkesin yüzü gülüyordu...:)


Oyun başladığında herkesi uyardım, ilk defa oynuyorum diye. Ama acemi şansım beni yanıltmadı ve oldukça iyi atışlar yaptım. Kolarımın kuvvetli olduğunu da bir kez daha tecrübe etmiş oldum.

Arkadaşlar da inanamadılar yaptıklarıma, hatta bir de oynamayacaktım, gayet iyi oynuyorsun dediler ama tabii ki bu kadar övgünün üstüne ben hemen nazarlandım:)) Bir ara baktım ki ortada cüsseme uygun top kalmamış, o  az önce bahsetmiş olduğum kol gücüme güvenerek, yüklendim 12kgluk bir topu. Yüklenmez olaydım:) Parmaklarım taşıyamadı topu, günün yorgunluğuyla iyice güçten kesildiğim için kayan topu yakalayamadım ve top ağır apır ama engelleyemediğim bir şekilde kaydı. Kimse görmez diye umuyordum ama meğe oyunum beğenildiği için bana bakıyormuş herkes:P ve kaçınılmaz son herkes görmüş oldu:) Akşamı böyle kapatmış oldum:)

Ne olursa olsun bizim takımdı maçın kazananı ve ben çok keyif aldım.

Uzun süre önce daha evvel yapmadıklarımı yapmayı planlamıştım, bu ilk değildi ama diğerlerinden daha belirgin bir hareketti. Bundan sonrasında hayatıma bunun gibi yeni aktiviteler ekleyerek devam etmek istiyorum. Artık eşimle yeni bir eğlencemiz de olmuş oldu, büyük ihtimal o her seferinde geçecektir beni ama benim centilmen kocam arada benim öne geçmeme fırsat verir:)
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. Canım önemli olan keyifli dakikalar geçirmen vede öyle olmuş zaten. Farklı etkinlikler yapmak rutin hayatımıza renk katıyor. Devam arkadaşım farklı etkinliklere :)))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. baş örtüsüyle buz pateni yapabilir miyim, o ba örtüsü açılır mı bozulur mu, onun planları içerisindeyim şimdilik:))

      Sil