Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

8 Şubat 2012 Çarşamba

Şal desenli eşarp kombini

Aslında su an okumakta olduğunuz benim ilk kombin postum olacak:)

Giydiklerimi paylaşacağımı hiiic düşünmemiştim ama insan ummadığı seylere de ilgi duyabiliyor demek ki:) zaten bunları paylasirken cok bilmiş edasıyla bu bunla giyilir üslubuyla hitap etmek degil amacım. Beraberce daha güzelini bulabilmek... İlk kapandığımda bayramdı diye cok zorlanmamistim sanki ama ise başladığımda sıkıntı çekmiştim cunku kıyafete eşarp ya da sal ekleyince bir de sık olmaya çalışmak zor geliyordu. Simdi cok şükür iyi gidiyor:)


Esarbimin deseni sal deseni gibi, bu kadar desenli eşarp kullanırken hala alisamadigimdan olsa gerek zorlanıyorum. Desenlerin dağılımı simetrik olmadığında tabii ki yüzüme etkisi farkli oluyor. Bu da zaman zaman beni rahatsız edebiliyor ama bu eşarp oyle degil. Desenlerin dağılımı simetrik:)

Eşarp boyle hareketliliyken özellikle ise giderken geri kalanını sade tutmaya çalışıyorum. Bu yuzden lacivert toplu duran bir etek, omuzlarında kurdeleleri ve iki yanında kendinden ufak cepleri olan lacivert bir hırka ve pudra bir penyeyle kombinledim. Guzel de oldu gibi:) Aksesuar olarak bileziklerden vazgeçemiyorum; fotografını cekmeyi unuttuğum lacivert kalın bir bilezik taktım. Bunları anlatırken benim asıl sorunumun hala tarzımı oturtmamış olduğu geldi aklima:) Hafta sonu esinlenerek kahvaltiya giderken bile panik oluyorum, ne giyeceğim diye ( ben de inanamıyorum kendime ama) uzun uzun dusunuyorum. Belki bu postlar sayesinde isi kolaylaştırırım:) ilk kombin postumuzun sonuna geldik:p. Eger bu yazdığım yazıdan pişman olup da silmezsem eger hafta sonu edineceğim pantolon eteğimin fotograflarını paylaşacağım. Bir pantolon etek heyecanlandir mı insanı:))

Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder