Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

25 Ocak 2012 Çarşamba

Niye yazmıyorum?

Biliyorsunuz söz verdim hem kendime hem de coyotecarlos'a haftada bir yazı yazacağıma dair. İlk ayı başarıyla tamamlayıp hafta başına iki yazıyı yayınlamış oldu. tabi bu böyle bir aylık bir uygulama değil, uzzuuuun bir süre olması gereken bir şey, uzzuuuuunnnnn olması gerekiyor ki ben pişeyim değil mi? :)

İki haftadır işler yoğun biraz. Sevgili muhatabblarım uzunca bir tatile girmiş olsalar da başıma bela olabilecek işlerini gönderip ayrıldılar tatile. Onun dışında kafamda sürekli fikirler fikirler dönüyor, ne yapsam ne etsem? Çocuk mu yapsam, kariyer mi? akademik kariyer mi? yazmak bunların neresine girecek? Çocuk olursa eğer kariyerime engel teşkil edecek mi? Kariyer diye çocuk yapmamak doğru mu? Ya bir sıkıntı varsa ve geç fark edersek tedavisi de gecikir mi? (Bu bölümü hep annem yüzünden) gibi özel sorular da var fikirlerin yanı sıra. Başlamaya çalıştığım, karakterleri üzerine düşündüğüm, çook  çalışmam gereken bir roman fikrim de var. Ondan böyle zihnim koşturuyor ya ben yorgun düşüyorum.

Ama yazmak beklemez!:) Ben de bekletmeyeyim diye yazmaya her koyulduğumda ya yazı çok duygusal oldu, ya saçma sapan bir yere sevk oldu. Beğenmedim ama silmeye de kıyamadım, ama sonucunda taslaklarım doldu. Arada üzerinden geçeceğim konu başlıkları var en azından:) Ama yazmamak olmaz diye en azından kısa bir yazıyla neden yazamadığımı anlatayım dedim, bu nedenlere bir de yoğun denizsözlük mesaisini de ekleyebilirsiniz!:)

Aklıma bahsedecek başka bir şey geldi, belki onu da yazarım, hemen, şimdi!
Share this article with your friends.

2 yorum:

  1. bir müddet yazdin mi, yazmayinca kendini bir boslukta gibi hissedeceksin, ozaman omzundan verdigin sözler kalakcak tamamen isteyerek gelecek her sey :))
    kariyerine gelince.. bence her ikisini de yapabilirsin :))

    YanıtlaSil
  2. göreceğiz, hayırlısı olsun diyelim:)

    YanıtlaSil