Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

3 Şubat 2012 Cuma

Moda ve Emilianata ilişkisi

Çok eskiden olsaydı bu başlığa hemen eşittir koyup eşittirin yanına da sıfır eklerdim:) Ciddiyim.

Şöyle ki yıllar önce ben tam bir kitap kurdu iken dünyayla en önemli bağlantım tabii ki kitaplardi ve her gun aynı seyleri giysem hic dert etmezdim. Canim annem bana ne alsa onunla yetinirdim ekstra bir uyum aramazdim, tarzım da bir kot bu tisorttu. Aradan yıllar gecti çeşitli degisimler yasadım. Ama hic bir zaman moda düşkünü olmadim. Yani olmamıştım son zamanlara kadar...

Acı bir hikayeye başlar gibi oldu, ama aslında bu esim icin acıklı bir hikayedir, benim icin kesinlikle oyle degil! :))

Her şey evlilik hazırlıklarında başladı, demiştim ya daha once hayatımın büyük cogunlugunu kitap, kalem ve defter oluşturuyordu. Hic bir kadinsal mevzularla hiiic ama hiiiic isim olmazdı. Ne zaman ki is basa düştü, ordan buradan söylenenleri dinlememek adına kendimi eğitmeye adadim. Duyduklarımın hepsini ciddiye almayıp sadece aklima yatanları internetten araştırdım. Mesela gelinlik icin dahi bir sürü bir sürü modele bakmisimdir. O modelleri zevkine beğendiğim insanlara sordum, araştırdım. Ne nedir, kumaş, kesim derken bir baktım ki baskası evlendiğinde kıvama gelmişim:).

Düğün meselesi bitti, az biraz birbirine adapte olma dönemlerini atlattık ben baktım ki moda bloglarını takip ediyorum, düzenli olarak. Giyimime eskisinden kat kat fazla özen göstermeye başlamıştım zaten ama bu ilgi cok farkli bir düzeye ulaştı. Kesimlere, dikişlere, renk tonlarına, terimlere, kumaş isimlerine dahi ilgi duyar olmuşum. Sürekli bir araştırma icerisindeyim.

Kendim dahi inanmakta zorlanıyorum ama giyim, moda benim icin cok önemli bir konu haline geldi. İnsan degisimin icinde yoğruluyor. Bu halim daha ne kadar devam eder bilemiyorum ama önümüzdeki günlerde kendi kombinlerimi, aksesuarlarimi ki aksesuarlara oldum olası merakliyimdir bloğumda yayınlamayı dusunuyorum belli sizin de katkilarinizla yeni seyler öğrenebilirim:)

Aşağıda ilk kapandığım zamanlar cok severek giyindigim kıyafetlerinden biri var:)) eşarbıma bazıları cok koyu dese de, polyester olsa da kendisi benim favorilerimdendir. İlerleyen zamanlarda daha guzel fotoğraflarla karşınızda olacagim canlar!
Share this article with your friends.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder